KAPALI İ20 Otomatik mi Clio 1.5 dci Otomatik mi? 70 Bin TL'ye Kadar Önerileriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tantana42

Senkromeççi
10 Tem 2019
5
0
60
32
Marka
Renault
Arkadaşlar merhaba 70.000 tleye otomatik araç bakıyoruz annem ben ve kız kardeşim kullancak hepimiz acemiyiz ilk defa trafiğe çıkacağız o yüzden babam bize otomatik araç alacak.İki tane alternatif düşündük bir tanesi Hyundai iyi 21 tanesi Clio.

İyi 20 konusunda sadece tek sıkıntı çok yakıt yakması ama onun için bir çözüm var LPG taktıra biliriz.Konfor ve sürüş dinamiği olarak iyi 20’yi çok öneriyorlar siz ne düşünüyorsunuz Clio konusunda ise 60.000 tleye bulabiliriz ancak bu seferde kilometresi biraz yüksek olur ama konfor konusunda çok iyi olmaz diye düşünüyoruz.

sizce ne yapmalıyız? Gönlüm i20 den yana

Sari

Profesör
2 Ocak 2018
951
1,428
2,020
Edirne
Marka
Opel
i20 otomatik 4 ileri ile sıkıntı yaşarsınız uzun yollarda vs bence. Ben olsam Clio otomatik alırdım edc hem fazla o kadar sorun çıkarmayan bi şanzıman. Tercihim bu yönde olurdu kesinlikle.

MehmetP55

Profesör
3 Kas 2018
707
559
1,220
İkiside iyi otomobil Clio nun şanzıman daha iyi ikisi de pişman etmez beğendiğinizi alın otomobil alırken duygusal bakmakta lazım

imer

Senkromeççi
16 Tem 2019
36
22
70
Eğer acemi sürücüyseniz kesinlikle sonradan tork konvertörlü veya çift kavramalı şanzımanları tercih etmenizi öneririm. Otomatikleştirilmiş manuel araçlar acemi sürücülerde park manevralarında ve şehir içi dur kalklarda sorun yaratabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım