AÇIK İnsignia'dan E90'a geçilir mi?

Esco

Davidphomi
Elit Apaçi
10 Eki 2018
200
39
995
39
Philippines
Marka
Suzuki
Arkadaşlar merhabalar, bende 2010 model sunroof hariç full opsiyon bir insigniam var. Flexrade şase, recaro koltuklar vs dolu baya. İçimde de bir Bmw isteği var araç 163luk 3.20D 2006 model en full paket. Çevrem hiç önermiyor çok para harcatır diye bende kararsız kaldım İnsignia daha önce motor yapıldı 300 kusur bınde Bmw'nin de kaderi aynıymış, görüşlerinizi bekliyorum.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,232
45,833
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Flexride şasili bir İnsignia'nın viraj limitleri ve yol tutuş hissi emin olun daha iyidir eğer yüksek hızlarla seyir etmek, viraj almak gibi bir eğlenceniz varsa. Bunun dışında elinizdeki araçta bariz yüksek masraf yoksa, zaten bildiğiniz de bir araç ben olsam satıp E90 almam. İlla satacaksanız da E90'ı bildiğiniz, tanıdığınız birinden almanız yararınıza olur. E90'ların kullanıcı kitlesi malum genelde aracın canını çıkarmayı seviyor.

Esco

Davidphomi
Elit Apaçi
10 Eki 2018
200
39
995
39
Philippines
Marka
Suzuki
Flexride şasili bir İnsignia'nın viraj limitleri ve yol tutuş hissi emin olun daha iyidir eğer yüksek hızlarla seyir etmek, viraj almak gibi bir eğlenceniz varsa. Bunun dışında elinizdeki araçta bariz yüksek masraf yoksa, zaten bildiğiniz de bir araç ben olsam satıp E90 almam. İlla satacaksanız da E90'ı bildiğiniz, tanıdığınız birinden almanız yararınıza olur. E90'ların kullanıcı kitlesi malum genelde aracın canını çıkarmayı seviyor.
Evet yüksek hızlarda sürmesini çok seviyorum arabamdan da memnunum aslında ancak işte bir bmw merakı var içimde o yüzden kararsız kalıyorum

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,232
45,833
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Evet yüksek hızlarda sürmesini çok seviyorum arabamdan da memnunum aslında ancak işte bir bmw merakı var içimde o yüzden kararsız kalıyorum
Tanıdık birinden bulup aracı sürüp kullanmadan doğru tercih yapıp yapmayacağınızı bilemezsiniz. Hayalimdi deyip aracı alırsınız. Arıza ya da sorun çıkarıp çıkarmaması bir yana, sürüşü bakımından sizi tatmin etmezse ne olacak ? Bmw'nin sürüşü zaten kalitelidir ama flexride şasili bir insignia'nın sürüşü gerçekten parmakla gösterilecek düzeyde iyidir. O sebeple denemeden bu kararı vermeyin derim.

SaltukFR

Saltuk Kağan Demirci
Takipçi
12 Kas 2023
4
18
20
20
malatya-elazığ
Marka
Seat
Arkadaşlar merhabalar, bende 2010 model sunroof hariç full opsiyon bir insigniam var. Flexrade şase, recaro koltuklar vs dolu baya. İçimde de bir Bmw isteği var araç 163luk 3.20D 2006 model en full paket. Çevrem hiç önermiyor çok para harcatır diye bende kararsız kaldım İnsignia daha önce motor yapıldı 300 kusur bınde Bmw'nin de kaderi aynıymış, görüşlerinizi bekli
Her ne kadar bmw’ci olsam da geçilmez bence. Aracın çok dolu olduğundan bahsetmişsiniz. Hem yıl avantajı var hem opsiyon. Tr şartlarında daha rahat satılacak bir araba bence insignia. Bunun ardında e92 olsaydı kararsız bırakırdı belki. Bmw merakınız varsa şunu diyim ben eski bir bmw’ye geçmeyi düşünseydim bu bir e39-e60 falan olurdu. Bu araçlar bana e90a göre daha BMW ruhuna yakın geliyor şahsi fikrim.

Son düzenleme:

Esco

Davidphomi
Elit Apaçi
10 Eki 2018
200
39
995
39
Philippines
Marka
Suzuki
Tanıdık birinden bulup aracı sürüp kullanmadan doğru tercih yapıp yapmayacağınızı bilemezsiniz. Hayalimdi deyip aracı alırsınız. Arıza ya da sorun çıkarıp çıkarmaması bir yana, sürüşü bakımından sizi tatmin etmezse ne olacak ? Bmw'nin sürüşü zaten kalitelidir ama flexride şasili bir insignia'nın sürüşü gerçekten parmakla gösterilecek düzeyde iyidir. O sebeple denemeden bu kararı vermeyin derim.
Dün sürdüm aracı, açıkcası beklediğim kadar güzel değildi sadece dizelin ve otomatiğin sayesinde o anlık güç çok hoşuma gitti. İnsignia biraz daha top speed arabası. Bmw'nin direksiyonu çok sert geldi, iç mekanı İnsignia'ya göre vasat geldi açıkcası.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,232
45,833
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Dün sürdüm aracı, açıkcası beklediğim kadar güzel değildi sadece dizelin ve otomatiğin sayesinde o anlık güç çok hoşuma gitti. İnsignia biraz daha top speed arabası. Bmw'nin direksiyonu çok sert geldi, iç mekanı İnsignia'ya göre vasat geldi açıkcası.
O zaman zaten cevabı bulmuşsunuz. Bmw'yi alırsanız bu şartlarda emin olun hevesiniz geçtikten sonra insignia'yı aramaya başlayacaksınız bana kalırsa.

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,810
1
4,133
3,770
İstanbul
Marka
MINI
163'lük motor gerçekten çok sağlam, E90'nın hissiyatı da mekanik anlamda çok keyifli. Ama sizin arabanızın da hem modeli daha yüksek hem de flexride var. çevremde 300 binde anahtar değmemiş e90 görünce biz de o referans ile 124 binde bulunca kaçırmamıştık. aracımız daha yeni 135 bin lere geldi, çok memnunuz ancak sizin araçtan değişmeye değer mi? zevk meselesi.

Otto Çevrimi

Panpa
Destekçi
3 Eki 2016
1,633
1
5,130
4,070
Kocaeli
Marka
Alfa Romeo
O paketleri olan Insignia satılıp da e90'a geçmek bence mantıklı değil. Hem yeni motor da yapılmış. İlla yanlayacağım diyorsanız ayrı ama bu geçişi yaptığınızda çok fazla bir şey değişmeyeceği gibi "keşke" diyebileceğiniz şeyler de olacak..

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım