ıntercity istanbul park pist günleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Bir şey sormak istiyorum. Pistte bir seansta normal kullanımda (kafadan kaymayarak, arabayı aşırı zorlamayarak kullanarak) lastikler, balatalar vs çok fazla yıpranır mı?

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,297
1
9,450
4,970
kocaeli
Bir şey sormak istiyorum. Pistte bir seansta normal kullanımda (kafadan kaymayarak, arabayı aşırı zorlamayarak kullanarak) lastikler, balatalar vs çok fazla yıpranır mı?
Ben aracı zorlamayacaginizi sanmam , herkes yanınızdan son sürat geçerken siz sakin sakin gidemezsiniz illaki zorlarsiniz :)

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Ben aracı zorlamayacaginizi sanmam , herkes yanınızdan son sürat geçerken siz sakin sakin gidemezsiniz illaki zorlarsiniz :)

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yok zorlayacağım zaten ama aşırı olmamasına dikkat edicem işte kafadan kayıp lastik parçalamak istemiyorum :D
ogün hava baya sıcaktı corsa 1.3le pistten çıktık istanbul parktan bakırköye 3 saatte falan geldim öyle bi trafik vardı full klima açık bi şekilde araba hala yaşıyor :D
Bu videoyu izlemiştim önceden arabanın yaşadığını öğrenmek sevindirici :D :D

DKB34

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
866
2,026
2,520
27
İstanbul
Marka
Seat
yarın, hava güzel olursa izlemek için gitmeyi düşünüyorum. gelecek olan varmı?

CaptainFAST

Asfalt Kurutucu
20 Kas 2016
19
23
595
O neydi öyle eskiden 400 hp üzeri 3500 tl idi sanırım. O paraya burdan ringe gidip porsche kiralanırdı ya. Fiyatlar çok iyi olmuş. Çok faydasını görürler. O fiyatlara kimse gitmezdi.

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Open Track Day işi çok güzel olmuş, Super Car sahibi abilerimizin bir kısmı ona katılırsa çok güzel görüntüler ortaya çıkacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım