ıntercity istanbul park pist günleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kekum34

Emirhan KEKUM
Panpa
8 Eyl 2016
2,347
5,331
4,270
22
İstanbul
kango ile giren vardı bu kadar dert etmeyin. arabanızın ve lastiklerinizin durumu iyi ise bütçenizde yetiyorsa düşünmeyin. hiçbir araba sırıtmaz

cnkakyz

Panpa
9 Eyl 2016
566
1,110
2,520
Ankara
Marka
Renault
Lastiklerin 1 senesi dolmadı conti pc5. Ay sonu muayene var öncesinde iyice canını almayı düşünüyorum :)

mecagil

Profesör
9 Eki 2016
670
1,139
2,320
Ankara
Marka
Ford
Benim bi fiesta red konusu var. En cok sag on yipraniyor. O konuda fotosu olmasi lazım

Edit: yokmuş o konuda foto. Buraya atayim. En cok yipranma bu şekildeydi. Contisportcontact5 kullaniyorum. Yumusak hamurlu. Onden kayma yok denecek miktardaydi

92dbf85e0fa18b011c8db27ac6a2b507.jpg

Son düzenleme:

TuncYcl

Profesör
8 Eyl 2016
731
1,070
2,320
28
İstanbul
Marka
BMW
Piste gelemeyişim... Sabah kayıtlara baktım, sınavım vardi çıkışında yaparım dedim. Oglenden sonra actim siteyi kayitlar gitmis diyor :( nasil bitti ya daha var yarına ayrica kapida 250 yerine 350tl olmasi da korkunc.

ghalacli

Profesör
8 Eyl 2016
223
344
1,335
Piste gelemeyişim... Sabah kayıtlara baktım, sınavım vardi çıkışında yaparım dedim. Oglenden sonra actim siteyi kayitlar gitmis diyor :( nasil bitti ya daha var yarına ayrica kapida 250 yerine 350tl olmasi da korkunc.

Haha aynısını bende yaşadım, sınavdan sonra baktım satışlar kapanmış, sanırım yer kalmadı, çok talep vardı.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

mecagil

Profesör
9 Eki 2016
670
1,139
2,320
Ankara
Marka
Ford
Haha aynısını bende yaşadım, sınavdan sonra baktım satışlar kapanmış, sanırım yer kalmadı, çok talep vardı.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
130+ tum araclar 250 oldugu icin talebin artması normal. Onceden arabasi guclu olan bir cok kisi fiyatlardan dolayi kiziyordu. 1200 lira vs verenler vardi tek seans icin. Su durumda adamlara yuzlerce lira indirim gelmis oldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım