IPTV Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erkal99

Erkal
Profesör
18 Eyl 2016
438
451
1,445
İstanbul
Merhaba, arkadaşlar başlıktada belirtiğim gibi iptv satın almak istiyorum , mevcut olarak kullanıdığım cihaz standart turksat uydusu 10 yıldır kullanıyorum, ama artık ne doğru düzgün film izleyebiliyorum ne spor kanalları (son 4 aydır trt spor kanalını maç saatlerinde açmıyor) keza çoğu müzik kanallarıda kapanmış durumda,artık düzgünce film,spor, belgesel kanallarını izleyebileceğim iptv destekli bir uydu alıcısı bakıyorum.
Tavsiyede bulanabileceğiniz kullanıp memnun olduğunuz cihaz varsa önerilerinize açığım, benim düşündüğüm cihazın linkini aşağıya bırakıyorum değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
NOT: sahip olduğum televizyon 2009 yılında satın almış olduğum 82 ekran samsung lcd tv
Düşündüğüm cihaz:
https://www.eksenuydu.com/hiremco-turbo-plus-ip-tv-hd-uydu-alici-wi-fi-anten-hediye-yeni-model

Son düzenleme:

cnkakyz

Panpa
9 Eyl 2016
566
1,110
2,520
Ankara
Marka
Renault
Hocam yaklaşık 8 aydır Dreamstar marka uydu alıcı kullanıyoruz, bizden sonra akrabalardan da alan oldu gayet memnunuz. Yayın konusunda da bilmiyorum siz internetten kendiniz mi alıyorsunuz ama biz kesintisiz ve nispeten daha kaliteli bir yayın için bir uyducudan yazılımı ile beraber aldık. Bana kalırsa son derece kullanışlı ancak alırsanız bağlantı kalitesi açısından kablolu kullanmanızı öneririm tabi modem ve uydu alıcısı yakınsa durum değişir :)

erkal99

Erkal
Profesör
18 Eyl 2016
438
451
1,445
İstanbul
öncelikle tavsiyeniz için teşekkür ederim, bende uyducudan satın almak istiyorum modem ile televizyon birbirine çok yakın mesafede zaten, olmadı dediğiniz gibi ethernet kablosuyla kullanırım, mümkünse uydu alıcınızın modelini ve fiyatını öğrenebilirmiyim?

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,856
26,189
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Bizde android tv box var onun üzerinden izliyoruz aradığınız şey bu sistem mi aceba? Eğer öyleyse çinli sitelerde k2 pro adı altında satılan hem android box (iptv uygulamalarını yükledik) hem de normal kablolu yayını destekleyen bi cihaz. Bir de yakın zamanda 250tl ye bi yakınıma kablolu yayın desteği olmayan android box aldık uygulama üstünden izletiyor o da kanalları. N11 den x96 mini adlı cihazdı aldığımız.

Yanlış anlamadıysam aradığınız sistem bunlarsa tavsiye edebilirim ikisi de akıcı cihazlar

Yayın konusunda da normal kanallar ücretsiz olarak izleniyor onun dışında yasal "olmayan" yayınlar da var biliyosunuzdur zaten :D

erkal99

Erkal
Profesör
18 Eyl 2016
438
451
1,445
İstanbul
Bahsettiğiniz gibi hem kablolu yayını hemde iptv bir arada bulunan bir cihaz bakıyorum, kullanmış olduğunuz k2 pro adlı cihaza bakacağım, size müsadenizle bir sorum daha olacak ücretli yayınları uyducudanmı satın alıyorsunuz yoksa internetten üzerinden satış yapan sitedelerdenmi?

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,856
26,189
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Bahsettiğiniz gibi hem kablolu yayını hemde iptv bir arada bulunan bir cihaz bakıyorum, kullanmış olduğunuz k2 pro adlı cihaza bakacağım, size müsadenizle bir sorum daha olacak ücretli yayınları uyducudanmı satın alıyorsunuz yoksa internetten üzerinden satış yapan sitedelerdenmi?
İnternette bikaç farklı site denedik. Yasal olmadığı için kaçanlar da oldu 6aylık alıp 20 ay kullandığımız da oldu. Şuan benim aktif bi linkim yok. malum yayınların ücretsizleri pek iş görmez paralısında da dediğim gibi kaçmalar olabiliyor

Uyducudan alma konusunda bi fikrim yok ilk kez sizden duydum, onlar da muhtemelen dediğim yayınlara aracılık yapıyodur

Moderatör tarafında düzenlendi:

erkal99

Erkal
Profesör
18 Eyl 2016
438
451
1,445
İstanbul
İnternette bikaç farklı site denedik. Yasal olmadığı için kaçanlar da oldu 6aylık alıp 20 ay kullandığımız da oldu. Şuan benim aktif bi linkim yok. malum yayınların ücretsizleri pek iş görmez paralısında da dediğim gibi kaçmalar olabiliyor

Uyducudan alma konusunda bi fikrim yok ilk kez sizden duydum, onlar da muhtemelen dediğim yayınlara aracılık yapıyodur
Cevabınız için teşekkür ederim, sanırım sizin kullanıdığınız k2pro uydu alıcısı 4k ,benim tv eski 2009 yılında satın almış olduğum samsung lcd tv yani 4k yayını desteklemeyecektir, bakalım max 350 tl bütçe ile bir cihaz bulursam güzel olacak, anladığım kadarıyla iptv yayınını güvenilir bir yerden bulmak biraz sıkıntılı.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,064
3
15,331
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Yasa dışı izlemeyle ilgili hiçbir bilgi veya kanal ismi geçmemesi gerekiyor mesajları düzenledim, bilginiz olsun bu konuda çok katılar.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,856
26,189
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Cevabınız için teşekkür ederim, sanırım sizin kullanıdığınız k2pro uydu alıcısı 4k ,benim tv eski 2009 yılında satın almış olduğum samsung lcd tv yani 4k yayını desteklemeyecektir, bakalım max 350 tl bütçe ile bir cihaz bulursam güzel olacak, anladığım kadarıyla iptv yayınını güvenilir bir yerden bulmak biraz sıkıntılı.
cihazların ikisi de 4k. Biz k2proyu aldığımızda vergi falan yoktu 240tl ye gelmişti dolar da düşüktü biraz. Diğeri de 4k onun türkiye satışı var. İkisinin de takıldığı cihazlar 1080p destekleyen televizyonlar zaten. 4k destekli olmayan pek yok zaten piyasada siz 4k da açsanız tv ne destekliyosa o kadar izletir. Bir de 4k desteklilerin işlemcisi falan daha güçlü oluyor genelde

Yasa dışı izlemeyle ilgili hiçbir bilgi veya kanal ismi geçmemesi gerekiyor mesajları düzenledim, bilginiz olsun bu konuda çok katılar.
ilk mesajda dikkat ettim de 2. de unutmuşum pardon

Son düzenleme:

erkal99

Erkal
Profesör
18 Eyl 2016
438
451
1,445
İstanbul
cihazların ikisi de 4k. Biz k2proyu aldığımızda vergi falan yoktu 240tl ye gelmişti dolar da düşüktü biraz. Diğeri de 4k onun türkiye satışı var. İkisinin de takıldığı cihazlar 1080p destekleyen televizyonlar zaten. 4k destekli olmayan pek yok zaten piyasada siz 4k da açsanız tv ne destekliyosa o kadar izletir. Bir de 4k desteklilerin işlemcisi falan daha güçlü oluyor genelde

siz uyguna satın almışşınız malum dediğiniz gibi dolar çok yükseldi k2 pro şuanda 500 tl civarında

cansermo

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
616
1,343
2,520
27
Sakarya
İptv için birkaç telegram grubu vasıtasıyla ücretsiz bir şekilde yararlanabilirsiniz. Eğer sorun olmazsa davet linki paylaşabilirim. @Berkin

cansermo

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
616
1,343
2,520
27
Sakarya
ÜYELERİMİZİN DİKKATİNE !!!
SAYFAMIZDA İPTV SATIŞI REKLAMI YASAKTIR
APK REKLAMI TANITIMI DA YASAKTIR BU TİP KONULAR (ADMİNLERE) SORULMAK ZORUNDADIR
SIZLERE HIZMET IÇIN VARIZ

DAVET LİNKİMİZ ☟

🇹🇷Türk Portal Paylaşım🇹🇷
Grubumuzda İPTV M3U listeleri, İPTV Smarters, Spotify, Netflix ve DAZN hesapları paylaşılmaktadır.Kodi Yardimi alabilirsiniz .Reklam yasaktır. Saygıya önem verilir hoşgörülü bir ortam içinde paylaşım yapılmaktadır.

ɪᴘᴛᴠ | ᴅᴜʏᴜʀᴜ
Ücretsiz maç izleyebileceğiniz link ve uygulama paylaşımları yapılmaktadır. Bunun yanı sıra Adult içerikleri de paylaşıyoruz.

Başka grup önerileri olanlar da paylaşırsa faydalı bir başlık olabilir

cnkakyz

Panpa
9 Eyl 2016
566
1,110
2,520
Ankara
Marka
Renault

erkal99

Erkal
Profesör
18 Eyl 2016
438
451
1,445
İstanbul
Merhaba, arkadaşlar konuyla ilgili ufak bir güncelleme yapmak istiyorum, dreamstar smart iptv satın aldım küçük bir cihaz bütçemede uygun geldi bu ürünü tercih ettim ,ilk izlenimler güzel kanal geçiş hızları da çok yavaş değil , 2009 yılından kalma bir lcd tvye taktığım için tv resmen çağ atladı diyebilirim (özellikle görüntü kalitesinde)kullanıkça cihaz hakkındaki yorumlarımı aktarmaya devam edeceğim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım