İstanbul/Kadıköy'den Selamlar

ekremkosk

Ekrem Turan Köşk
Takipçi
2 Nis 2024
3
11
20
20
İstanbul / Kadıköy
Marka
Honda
Herkese hayırlı akşamlar iyi günler.
Adım Ekrem, 20 yaşındayım.
Yıldız Teknik Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği (İngilizce) öğrencisiyim. Arabalara oldukça ilgili olmam ve insanlarla bilgi alışverişinde bulunmak amacıyla foruma kaydımı gerçekleştirmiş bulunmaktayım.
2011 Honda Civic FD6 Premium Manuel araca sahibiz. Araç bayiden alınma olup ilk elden beridir bizdedir. 110.000 km devirmiş bulunmaktayız. Tüpsüzdür. 30.000 km üstünde ben kullanmışımdır aracı. İlgili araçla aklında sorusu, merak ettiği bi durumu olan arkadaşlarıma abilerime yardımcı olmaktan mutluluk duyarım. tekrardan merhaba

IMG_6544.jpeg

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,280
3,906
4,070
İstanbul
Marka
Ford
Hoş geldiniz, böyle ele ayağa düşmemiş japonları seviyorum. Genelde hırpalanmamış ve temiz oluyorlar.

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,066
6,944
5,020
github.com
Marka
BMW
Selam Ekrem aramıza hoşgeldin. Ben de yıldız mezunuyum. Okulumuzda arabalara gönül verenler için bi topluluğumuz var. Instagram'da @ytumotorsports 'a dm atarsan seni aramızda görmekten mutluluk duyarız

mert5010

Mert
Senkromeççi
18 Mar 2024
44
37
70
İstanbul
Marka
Mercedes
Herkese hayırlı akşamlar iyi günler.
Adım Ekrem, 20 yaşındayım.
Yıldız Teknik Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği (İngilizce) öğrencisiyim. Arabalara oldukça ilgili olmam ve insanlarla bilgi alışverişinde bulunmak amacıyla foruma kaydımı gerçekleştirmiş bulunmaktayım.
2011 Honda Civic FD6 Premium Manuel araca sahibiz. Araç bayiden alınma olup ilk elden beridir bizdedir. 110.000 km devirmiş bulunmaktayız. Tüpsüzdür. 30.000 km üstünde ben kullanmışımdır aracı. İlgili araçla aklında sorusu, merak ettiği bi durumu olan arkadaşlarıma abilerime yardımcı olmaktan mutluluk duyarım. tekrardan merhaba

Ekli dosyayı görüntüle 45784
Hoşgeldin abim, maşallah sağda solda sıkılmamış, hele ki manuel bi Honda :D Oynanmamış basılmamış orjinal jantla bırakıp konforundan ödün verilmemiş temiz bi japon bulmak bu devirde zor. Hele ki Honda, Manuel bir de FD6 kategorilerinde :) Kilometre de oldukça iyi, karışmak gibi olmasın ama bu araçla ayrılmayı seçerseniz aynı kondisyonda FD6 bulmanız zor, bi Hondacı olarak söylüyorum eşsiz bi araba bu :D . tekerinize taş değmesin abicim tekrardan maşallaah

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım