İzmir'deki 370z nismo

planco

Elit Apaçi
21 Eki 2018
138
155
935
Eskişehir
Marka
Volkswagen
Ne iş? :D İkidir görüyorum fotoğraf çekemedim merak ettim. Yabancı plakalıydı.

planco

Elit Apaçi
21 Eki 2018
138
155
935
Eskişehir
Marka
Volkswagen

Bu değildi... Baya baya nismo makyajlı veya gerçekten nismo'ydu gördüğüm araç. 2 ayda o kadar değiştirmiş olamazlar, sadece yanından araçla geçerken gördüm ama daha diri ve yeni duruyodu araç.

İzmir Konak'ta hiç gören yok mu bu aracı? Fazlasıyla dikkat çekiyor makyajı ve koca koca nismo stickerlarıyla.

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,915
2
24,209
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Bu değildi... Baya baya nismo makyajlı veya gerçekten nismo'ydu gördüğüm araç. 2 ayda o kadar değiştirmiş olamazlar, sadece yanından araçla geçerken gördüm ama daha diri ve yeni duruyodu araç.

İzmir Konak'ta hiç gören yok mu bu aracı? Fazlasıyla dikkat çekiyor makyajı ve koca koca nismo stickerlarıyla.
Valla çoklukla Balçova civarında görüyordum.Metro çalışmalarında yeterince yanlama yapamadığı için artık, 2 aydır Konak civarında piyasa yapıyor.

planco

Elit Apaçi
21 Eki 2018
138
155
935
Eskişehir
Marka
Volkswagen
Valla çoklukla Balçova civarında görüyordum.Metro çalışmalarında yeterince yanlama yapamadığı için artık, 2 aydır Konak civarında piyasa yapıyor.

Araç nismo dimi ben yanlış görmedim? Sahil yolundan kordon tarafına giderken sağdaki bi otoparkta bi hummer'ın yanında gördüm hep

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,915
2
24,209
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Araç nismo dimi ben yanlış görmedim? Sahil yolundan kordon tarafına giderken sağdaki bi otoparkta bi hummer'ın yanında gördüm hep
Nismo evet.Göztepe civarında şu sahile bakan evlerin otoparkına parkediyor.Ama ben bu arabayı 2 yıldır falan görüyorum öyle çok yeni değil izmirde

blogger

Profesör
21 Ağu 2018
399
692
1,645
Marka
Renault
Sahilde Hummer'in yanında duruyordu diyince hatırladım evet o araba 3 yıldır falan belli aralıklarla İzmir'de oluyor zaten hep aynı yerde... Hatta o yanındaki Hummer'ında özel İzmirli bi plakası vardı.

planco

Elit Apaçi
21 Eki 2018
138
155
935
Eskişehir
Marka
Volkswagen
İzmir'de yaşamıyorum yılbaşı tatilinde 2-3 günlüğüne gittim sadece, o yüzden ilk defa görüyorum. Baya şaşırdım gördüğümde

planco

Elit Apaçi
21 Eki 2018
138
155
935
Eskişehir
Marka
Volkswagen
Konunun en ilginç kısmıysa bu araca karşı ufo gören masum köylüye dönmemiz bence... Biz ne zaman ehliyet almaya hak kazanan gençlere aileleri tarafından bu tip arabalar alınan medeniyetlerden olacağız acaba?

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,915
2
24,209
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Konunun en ilginç kısmıysa bu araca karşı ufo gören masum köylüye dönmemiz bence... Biz ne zaman ehliyet almaya hak kazanan gençlere aileleri tarafından bu tip arabalar alınan medeniyetlerden olacağız acaba?
tenor.gif

hondapower

Profesör
3 Şub 2017
735
1,058
2,270
İstanbul
Marka
Honda
Zamanında 350z ler 80 90 dı. s2000 ler 60 70 civarıydı. Hatta s2000 ler 100 120 civarlarına geldiğinde 350z ler bir dönem hala yerinde saymıştı. Sonra 350z sonu gelmez bir fiyat artışına başladı şuan baktım 250 ler civarında geziyor...Tabi hepsinin sebebi belli ama prim yaptırmaya gerek yok.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım