İzmitten selamlar

cimihendriks

nazım
Profesör
25 Ağu 2021
350
520
1,395
25
İzmit
Marka
Peugeot
Herkese selamlar,

hesabı açalı biraz oldu ama tanışma mesajı atmadığımı henüz farkettim :)

ismim Nazım, yeni mezun elektrik mühendisiyim ve şu anda yazılım işiyle uğraşıyorum. Kendime ait ilk aracımı(2015 Peugeot 208 1.2 82) aldıktan sonra foruma katılmaya karar verdim. Sitenin de takipçisiydim zaten.

Aynı zamanda canım sıkıldıkça fotoğraf çekmeye çalışıyorum, 3 boyutlu baskı almakla uğraşıyorum, arada da müzik yazıları yazmaya gayret ediyorum.

Forumdaki ortamı oldukça nezih bulduğumu da belirtmeden geçemeyeceğim. Tekrardan selamlar herkese

Son düzenleme:

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,723
3
9,659
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Forum Meeeendiss kaynıyor hadi bakalım :D Hoş geldiniz mükemmel bir araç sahibisiniz umarım keyifli vakitleriniz geçer :)

cimihendriks

nazım
Profesör
25 Ağu 2021
350
520
1,395
25
İzmit
Marka
Peugeot
Teşekkür ederim herkese :)

Forum Meeeendiss kaynıyor hadi bakalım :D Hoş geldiniz mükemmel bir araç sahibisiniz umarım keyifli vakitleriniz geçer :)
Valla ne yalan söyleyeyim ben de bu kadar memnun olacağımı beklemiyordum. Hep de corsa bakıyordum. Corsa bakmaya gittiğim galeride gördüm ve aldım sonra. 2 sene kullanıp satmayı hayal ediyordum şimdi biraz daha gider yaa demeye başladım :D

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,033
7
51,368
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Hoşgeldiniz. Maşukiye'den selamlar.
Teşekkür ederim herkese :)

Valla ne yalan söyleyeyim ben de bu kadar memnun olacağımı beklemiyordum. Hep de corsa bakıyordum. Corsa bakmaya gittiğim galeride gördüm ve aldım sonra. 2 sene kullanıp satmayı hayal ediyordum şimdi biraz daha gider yaa demeye başladım :D
Corsa için hala çok geç değil. Elimde çiçççekkk gibi bir tane var ALMAN TANKI, saralım size 😏

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım