Kamuda araç tasarrufu başlıyor

Kamuda araç tasarrufuna gidileceğine inanıyor musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    78
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tutar.1903

Anıl Tutar
Profesör
22 Ara 2016
510
999
1,970
ankara
Marka
Citroen
Bu konuyu yazmıştım yukarıda bir mesajda .

Başkanla beraber bisiklet surmuşlugumüz dahi var ama ne yalan söyleyeyim hiç gerçekçi gelmedi . Muhtemelen geçici araçtır . Seçimden sonra yenisi alınır .

Başkan 2-3 yıldır 750 kullanıyor , bu aracı kullanmayı 10 Ağustos krizinde veya başka bir zaman da bırakabilirdi veya yerli üretim her zaman vurgulanıyor neden Berat Albayrak'ın açıklamasından sonra aracını kullanmayı bıraktı ? Belediye garajında 2008 model A6 3.0 Quattro olduğunuda belirtmek isterim (yakın zamanda satılmadıysa)

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Öylemi.. umutlanmıştım bir an haberi görünce umarım bizi yanıltırlar bugün de bu konunun üzerinde duruldu cumhurbaşkanı toplantısında ama caydırıcı önlemler olmazsa bence de düzelmez lafta kalır.

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Arkadaşlar, eldeki önceden satın alınmış arabaları bırakıp, yeni egea alınıyor ise bu durum saçma. Çünkü zaten parayı ödemiş almışın , şimdi yine kasadan para çıkartıp egea alıyorsun. Demem oki 750 bmw ne oldu. Böyle çıkan makam arabaları ne yapılcak.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,879
26,259
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Arkadaşlar, eldeki önceden satın alınmış arabaları bırakıp, yeni egea alınıyor ise bu durum saçma. Çünkü zaten parayı ödemiş almışın , şimdi yine kasadan para çıkartıp egea alıyorsun. Demem oki 750 bmw ne oldu. Böyle çıkan makam arabaları ne yapılcak.
Kimisi kiralıktı iade edilecek kimisi satılacak kimisi satılmış gibi gösterilecek. Eğer 750 yi satıp egea alırlarsa 750 en az 300-400bin edecek egeya 100 150ye alınacak bi miktar kasaya para kalacak-yerli sermayeye kâr bırakacak. Bilmem artık düzgün uygulanır mı

BLL-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,302
1
9,457
4,970
kocaeli
750 kiralikti sozlesme iptal edildi sanirim , bunun yaninda bahsettiğim A6 var ama bu garajdan neredeyse hiç çıkmıyor .

Egea da kiralıktır .

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,302
1
9,457
4,970
kocaeli
İnandırıcı gelmedi :D 1.6 mjet egea almışlar 34 plaka bide gel gelelim urban paket... Hiç inandırıcı değil , kusura bakmayın (çakar sistemi nerede aracın birde o takıldı gözüme ) :D:D
Kocaeli'de resmi olarak Vali ve Büyükşehir belediye baskanı haricinde kimse Çakar lamba kullanamiyor , valinin yayinladigi bir genelge sebebiyle .

Bu genelgeden sonra polisler Korfez Belediye baskaninin makam aracının Çakar kablolarini kesmislerdi :) :)

Hala cakarli gezenler var maalesef , en kisa zamanda yakalanmalarini temenni ediyorum .

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,775
3
9,722
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Kocaeli'de resmi olarak Vali ve Büyükşehir belediye baskanı haricinde kimse Çakar lamba kullanamiyor , valinin yayinladigi bir genelge sebebiyle .

Bu genelgeden sonra polisler Korfez Belediye baskaninin makam aracının Çakar kablolarini kesmislerdi :) :)

Hala cakarli gezenler var maalesef , en kisa zamanda yakalanmalarini temenni ediyorum .

Bilgim yok o konuda kusura bakmayın ama inandırıcı gelmedi bana tahsis edilen araç o_O

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,302
1
9,457
4,970
kocaeli
Bilgim yok o konuda kusura bakmayın ama inandırıcı gelmedi bana tahsis edilen araç o_O
Banada inandırıcı gelmedi :)

Eminim ki başkan kendiside inanmamıştır buna :D

An itibariyle Kocaeli'de ki en düşük segment belediye başkan aracı bu oldu , düne kadar en yükseğide izmit belediyesindeydi sert bir düşüş veya geçici düşüş desek olur :)

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,775
3
9,722
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Banada inandırıcı gelmedi :)

Eminim ki başkan kendiside inanmamıştır buna :D

An itibariyle Kocaeli'de ki en düşük segment belediye başkan aracı bu oldu , düne kadar en yükseğide izmit belediyesindeydi sert bir düşüş veya geçici düşüş desek olur :)

Bir çok şey yazmıştım bizim belediyemiz ile ilgili , kaldırmak durumundayım :(

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım