KAPALI Kia Cerato 1.6 CRDI DCT test sürüşü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Arkadaşlar merhaba

Bu gün Octavia test sürüşü nün arkasından Cerato ile de lısa bir sürüş yaptım.
Aslında yazacak çok bir şey yok lakin kaynak çok olmadığı ve araç ile ilgili mevcut durum hakkında bilgi vermek, belki bazı arkadaşlara alternatif olabilir düşüncesiyle paylaşmak istedim.

Test ettiğim araç Concept Plus donanım seviyesi ile adlandırılan en dolu versiyonuydu.. uzun uzaya yazmıcam lakin lüks sayılabilecek bazı donanımlar dahi mevcut...

Gördüğüm kadarıyla aracın şanzıman motor uyumu gayet başarılı gibi.. şanzıman hızı gayet iyi, karışıklık veya kararsızlık da, kısa da olsa test sürüşünde yaşamadım. Motorun hızlanması zaten gücüyle de orantılı olarak başarılı ..ama birden tork patlaması ve uçarcasına bir hızlanma yok... yumuşak bir hızlanması var..motor genel haliyle sessiz ve titreşimide az.. yol tutuş veya rafinelik olarak çok fazla bir izlenim edinemedim.. yolda yağ gibi kaymıyordu ..ama bir sıkıntıda yoktu...

Fiyat olarak araç bence çok uygun... sunroof un bile standart geldiği aracın dizel otomatik hali kampanyada 79bin civarında. Bence fiyat performans olarak çok başarılı.. garanti süresi uzun, teslimat ise maksimum 72 saat ile sınırlı... değişik ve iyi bir alternatif olabilir bu manyakça pahallanan otomobil piyasasında...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım