Kitapsever dostlar buraya :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Selamlar arkadaşlar. Kendimi bildim bileli kitap okumaya, okutmaya çalışırım. Aslında ailecek kitap okuyoruz desem daha doğru olur. Gün içinde fırsat bulduğum her an kitap okurum. Otomobil forumunda ne kadar tutunabilecek bilmiyorum ama bu başlığı açmamın sebebi okuduğum kitapları burada paylaşarak henüz o kitabı okumamış arkadaşlar için yorum yapmak istememdir. Tabii ki sizler de bu başlık altında paylaşım yapıp, kitap yorumlayabilirsiniz. Şu sıralar taşınma sürecinde olduğumdan dolayı biraz ara verdim kitaplara. Hatta İstanbul'daki kitaplığımdan birkaç fotoğraf paylaşayım;
Bu Stephen King kitaplarım için özel olarak yaptığım kitaplık
FB_IMG_1474368760112.jpg
Bu da eşim ile ortak olan kitaplığımız;
FB_IMG_1474368787098.jpg
Dediğim gibi şu an taşınma durumunda olduğum için kitaplar şu şekilde duruyor ancak kolileyip kaldırmayı düşünüyorum;
FB_IMG_1474666109702.jpg
Bu fotoğraf ise ailecek kitapsever olduğumuzun kanıtıdır :D
FB_IMG_1474492249014.jpg
Umarım aramızda beni yalnız bırakmayacak kitapsever dostlar vardır :) Okuduğum kitabı bitirdikten sonra burada paylaşırım. Görüşmek üzere :)

emert20

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,451
6,788
4,270
27
Denizli
Marka
Fiat
Kitapların odaya verdiği koku bile efsane oluyor bence. Cidden güzel bir görüntü:)

emert20

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,451
6,788
4,270
27
Denizli
Marka
Fiat
Elime aldığım bi kitabı ilk önce bi koklarım. Kitap kokusu fetişim var sanırım biraz:D:D

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Bizim de eskiden 3 büyük kitaplık kitabımız vardı hatta biraz daha fazlası :D annem emekli edebiyat öğretmeni. Taşınırken vs çok sıkıntı olduğu için okul-il kütüphanelerine dağıttık bi kısmı kaldı bizde. 80li yıllarda alınmış kitaplar hep kitapsever birinin çok hoşuna gider saman yapraklı falan. Ben de çok severim kitap okumayı ama üniversiteye hazırlık meselesinden geçen sene 3-5 kitap anca okudum. Maalesef bu sene de pek okuyamayacağım :(
Sizin kitaplık da baya güzelmiş. Büyük ihtimalle benim de ilerde böyle büyük bi kitaplığım olur :D

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Bizim de eskiden 3 büyük kitaplık kitabımız vardı hatta biraz daha fazlası :D annem emekli edebiyat öğretmeni. Taşınırken vs çok sıkıntı olduğu için okul-il kütüphanelerine dağıttık bi kısmı kaldı bizde. 80li yıllarda alınmış kitaplar hep kitapsever birinin çok hoşuna gider saman yapraklı falan. Ben de çok severim kitap okumayı ama üniversiteye hazırlık meselesinden geçen sene 3-5 kitap anca okudum. Maalesef bu sene de pek okuyamayacağım :(
Sizin kitaplık da baya güzelmiş. Büyük ihtimalle benim de ilerde böyle büyük bi kitaplığım olur :D
Çok şanslısın :) eski basım kitapları dağıtmayın bence :)

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Yok yok onlar duruyor iyiki. Küçükken sevmezdim saman kağıt ama şimdi normal kağıttan daha güzel geliyor :D

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
1. Kitap okumak 2. Spor yapmak. Çocuğum olursa doğduğu andan itibaren empoze edeceğim iki şey. Gerisine çok müdahaleye gerek kalmaz zaten :)
Bizimkinin kanına işlemeye başladık bakalım :) Henüz okuma yazma bilmesede kitap kokusuna alıştırıyorum :p Bugün çıktık dışarı hanımefendiye boyama kitapları, kendimede uzun zamandır aradığım Sabahattin Ali kitaplarını aldım :) FB_IMG_1474551690888.jpg

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Stephen king candır ya :) Tess Gerritsen, Agatha Christie, Ahmet Ümit, Jean C. Grange'yi de severim :)
Grange çok okurdum bi ara , John Verdon'un kitaplarının hepsini bitirdim . Grangenin bir kitabı var , Leyleklerin Uçuşu diye , hayatımda okuduğum en iyi 2. kitap .
1. ise Henry Chairer Kelebek . İkisi de süper kitaplar ya :)
Tess ablayı da severiz :D
Ahmet Ümit in kitaplarına merak sardım bu aralar , süper oluyor ya , komiser Nevzat süper :)

Son düzenleme:

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Kendi işime başlayınca yapacağım ilk iş , sizinkine benzer kitaplık oluşturmak . Müthiş heveslendim şu an . Kendimce dünya klasiklerim ve polisiye romanlarım var , sayısı gün geçtikçe artıyor , umarım sizinki kadar güzel bir kitaplığım olur :)

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Grange çok okurdum bi ara , John Verdon'un kitaplarının hepsini bitirdim . Grangenin bir kitabı var , Leyleklerin Uçuşu diye , hayatımda okuduğum en iyi 2. kitap .
1. ise Henry Chairer Kelebek . İkisi de süper kitaplar ya :)
Tess ablayı da severiz :D
Ahmet Ümit in kitaplarına merak sardım bu aralar , süper oluyor ya , komiser Nevzat süper :)
John Verdon'un kitapları okunacaklar listesinde usul usul bekliyor şimdilik beklentim büyük.
Grange'nin Siyah Kan ve Kızıl Nehirler kitapları favorimdir.
Tess'e yorum yapmaya gerek bile yok :D
Ahmet Ümit'in bir tek Beyoğlu Rapsodisi kitabını okumuştum, ilk başlarda biraz sıkılsam da sonradan açılmıştı kitap :)

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
John Verdon'un kitapları okunacaklar listesinde usul usul bekliyor şimdilik beklentim büyük.
Grange'nin Siyah Kan ve Kızıl Nehirler kitapları favorimdir.
Tess'e yorum yapmaya gerek bile yok :D
Ahmet Ümit'in bir tek Beyoğlu Rapsodisi kitabını okumuştum, ilk başlarda biraz sıkılsam da sonradan açılmıştı kitap :)
Ahmet Ümit , Beyoğlunun En Güzel Abisi kitabını kesin okuyun hocam süperdir :)
Henry Chairer Kelebek kitabını şiddetle tavsiye ederim , gerçek kürek mahkumunun kaçış hikayelerini anlatır , diğerlerinden çok çok farklı . Eski bir kitaptır . Babam bu kitabı okuduktan sonra 10 15 yıl kitap okuyamadı . Başlayıp 10 20 sayfada bırakıyordu. Ama sonra Leyleklerin Uçuşunu okudu , şimdi yine okuyamıyor , diğer kitaplardan tat alamıyor artık :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım