Kolpa araba muhabbetleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,087
7
51,492
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Kolpa değil gerçek. Arkadaş üni.de 1.9jtd ilk jenerasyon doblosu vardı. K-FA1500 iken 4. viteste patinajla kaldırmış arabayı, indirmiş şanzımanı. kaç hafta serviste kaldı araç. :D
Bi de Transporter kolpacıları 300 yapıyor deseler inanırım. Öyle ürkütüyor beni o araçlar =).

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,087
7
51,492
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
"Opel Corsa C arabada ESP var, şahane yol tutuyor."
Bunu bana 4-5 ayrı Corsa sahibi söyledi. :D
ABS olmayan araçta ESP var sanıyorlar. Ciddi ciddi sanıyorlar.
Sebebi de kontak açıldığında yanan EPS'nin yani direksiyon sisteminin uyarı ışığı :D

Garavel Usta

Profesör
8 Eyl 2016
100
119
1,185
BMW'deki 90km/h ile düşük bir markadaki 90km/h nin farklı olduğunu iddia eden bir arkadaşım vardı. Öğretene kadar göbeğim çatladı. :D

Bir de 1.3 dizel Lineası ile F30 tokatladığını anlatan başka bi arkadaşım vardı. Kendi dünyasında mutluluklar diliyorum ona :D

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Bizim bir arkadaş amarok la garajda yanladim demişti. Garaj küçücük araba dev gibi çocuk 16 yaşına yeni girdi yani imkansız be kardeşim ufak atta yesinler :D.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,087
7
51,492
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Otobüzlerin tırların 80km/h hızıyla arabaların 80km/h hızları aynı deyil. Otobüzünkü daha hızlı. Bunu söyleyip üsteleyene takometre kayıtları için oynanmış olabileceğini anlatamadım. Hepsinde öyle diye savundu. :(

yunuscelik29

Yunus Çelik
Profesör
8 Eyl 2016
1,376
987
1,970
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Bizim bir arkadaş amarok la garajda yanladim demişti. Garaj küçücük araba dev gibi çocuk 16 yaşına yeni girdi yani imkansız be kardeşim ufak atta yesinler :D.
Otobüzlerin tırların 80km/h hızıyla arabaların 80km/h hızları aynı deyil. Otobüzünkü daha hızlı. Bunu söyleyip üsteleyene takometre kayıtları için oynanmış olabileceğini anlatamadım. Hepsinde öyle diye savundu. :(

Devam edin hocam gülme kaynaklarım :D heralde o arkadaş mph cinsinden sanıyor otobüsleri :D

EmreBHZ

Profesör
8 Eyl 2016
672
1,274
2,270
Bizde ozon mavisi 1.4 gte broadway vardı babam kalkışta hiç kimsenin onu geçemeyeceğini söylemişti aslında doğruluk payı var. Bir de arabada benetton formula 1 stickere vardı yıllarca o arabanın formula 1 de kullanıldığını zannetim şuan benetton formula 1 stickerı arıyorum yeni arabamıza yapıştırıcam

cgkya

Profesör
16 Eyl 2016
293
447
1,395
Bizim bir arkadaş "kedi göz mercedesle geri geri 180 yaptım" dedi. Ben bunu duyunca sakince ordan uzaklaştım. Ya insan az usturuplu yalan atar lan. Geri geri 180 nedir? Hala aklıma geldikçe gülerim şuan da gülüyorum :D:D:D
Geri geri 180 derken 180 km/h hızla gittim dememiş olabilir. Araçla geri geri giderken aniden burnunu kaydırarak gidiş yönüne doğru çevirmek de geri geri 180 yapmak olarak geçer literatürde :) yani 180 derece dönüş manasında.

AlperErdem

Profesör
Beta Programı
10 Eyl 2016
508
572
1,770
Geri geri 180 derken 180 km/h hızla gittim dememiş olabilir. Araçla geri geri giderken aniden burnunu kaydırarak gidiş yönüne doğru çevirmek de geri geri 180 yapmak olarak geçer literatürde :) yani 180 derece dönüş manasında.
Emin ol ikisini de yapamaz :) Hatta büyük ihtimalle kedi göz mercedesi bile yoktur:D:D

turkischer

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
88
65
1,010
İstanbul
"Kanka bende wrx sti vardı, hatunun çantasının askısı el frenine dolanmış. Çantayı bi çekti 15-16 takla atmışızdır. Sağ çıktığımızı gören bir akrabamız sıfır fiyatına satın aldı arabayı. Fotoğraflarımız var bilgisayarda bak gösteririm bi ara ya ayıp sana"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım