konu dışı-Çanakkale turu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mburakozgen

Profesör
19 Mar 2017
294
364
1,395
arkadaşlar yarın veya diğer gün tekirdağdan başlayıp çanakkale mudanya yalova rotası yapmayı planlıyorum. bü güzergahı 4-5 günde bitirmeyi planlıyorum ve çadırda kalmak gibi bir düşüncem var. kabatepe tesisinin sitesinde sit alanı olduğu için çadır muhabbeti iptal olmuş. bu güzergah üzerinde bildiğiniz çadır atılabilecek yerleri söylerseniz sevinirim :) ancak izmire fazla yaklaşmadan gitmek istiyorum rotayı fazla uzatmadan. google haritalarda kamp alanları çıkıyor fakat çoğu çanakkalenin aşağısında kalıyor. şimdiden sağolun

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,290
1
9,443
4,970
kocaeli
Tekirdağ'dan direk Çanakkale'ye gecseniz daha mantıklı olmaz mı ?

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,290
1
9,443
4,970
kocaeli
öyle yapacam zaten :) uçmakdere üzerinden
Ooooo ucmakdere yolu çok keyifli bir o kadar da tehlikelidir . Gerçi son gidisimizde yolu genişletmiş gerekli yerlere bariyer çekmişlerdi ama dedemler anlatır hep o yolun maceralarını , bizim köy otobüsünün freni patlamış 2 kere orda daha bunun gibi birçok anı dinledim ben ... :)

Yolu iyi biliyorsanız bana birşey düşmez hayırlı yolculuklar yalnızca gece çıkmayın derim :)

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım