Kullanıcı Adı Değiştirme İmkanınız Olsa Kullanır Mıydınız?

Kullanıcı Adı Değiştirme İmkanınız Olsa Kullanır Mıydınız?

• EVET

Kullanılan: 23 51.1%
  • HAYIR

Kullanılan: 22 48.9%

• Kullanılan toplam oy
    45

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,064
3
15,331
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Ankete oy kullanımınızı bkeliyoruz.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,206
45,797
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Kullanırdım ama değiştirmezdim diyeceğim de ne demek istediğimi kimse anlamayacak muhtemelen :D O yüzden diyebileceğim tek şey, kullanıcı adı değişimi olursa lütfen daha önceki kullanıcı adını veya kim olduğunu belli eden bir yol bulunursa çok iyi olur. Sonra kimin kim olduğu belli olmuyor.

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,064
3
15,331
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Kullanırdım ama değiştirmezdim diyeceğim de ne demek istediğimi kimse anlamayacak muhtemelen :D O yüzden diyebileceğim tek şey, kullanıcı adı değişimi olursa lütfen daha önceki kullanıcı adını veya kim olduğunu belli eden bir yol bulunursa çok iyi olur. Sonra kimin kim olduğu belli olmuyor.
Evet bu konuda bir çözümümüz var, başvuru başlığını açtığımızda onu da açıklamış olacağız. Tüm üyeler ismi değişenin kim olduğunu görebilme imkanına sahip olacak.

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Bence profile girince eski isim gözükürse bu işin hiçbir sorunu olmaz

EOK

Emre Özcan Karademir
Profesör
Beta Programı
26 Şub 2019
593
1,141
2,320
23
İstanbul
Marka
Seat
1 kere değiştirdim daha ihtiyacım olacağını sanmıyorum ama en azından 1 değiştirme hakkı olabilir.

FocusMonster

Profesör
Beta Programı
9 Ara 2018
701
864
1,770
Bence de değiştirme hakkı olmalı.

Yılda 2 kez değiştirme gibi bir kısıtlama olabilir. Bir de kişinin profiline girince ya da resminin üzerine tıklayınca açılan popup kısmında eski nicklerin belirtilmesi iyi olur.

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,064
3
15,331
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Arkadaşlar neden hayır diyosunuz istemiyorsanız siz değiştirmezsiniz niye milletin hakkıyla oynuyonuz
Arkadaşlar anketin sorusu “Kullanici Adi Degistirme Gelsin Mi?” degil “Kullanici Adi Degistirme İmkaniniz Olsaydi Kullanir Miydiniz?”

Dolayisiyla hayirlar daha fazla olsa bile gelecek sadece görmek istiyoruz telaş yapmayın 😂

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,856
26,189
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Arkadaşlar anketin sorusu “Kullanici Adi Degistirme Gelsin Mi?” degil “Kullanici Adi Degistirme İmkaniniz Olsaydi Kullanir Miydiniz?”

Dolayisiyla hayirlar daha fazla olsa bile gelecek sadece görmek istiyoruz telaş yapmayın 😂
ağam bizimle eyleniy

Diaspolis

Panpa
Destekçi
Beta Programı
27 Ara 2017
2,557
1
5,978
4,270

Gelsin ilk iş değişeceğm

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım