Laguna 2 Body Kit

Gökhan61

Gökhan K.
Panpa
Beta Programı
21 Eyl 2016
1,498
1
4,820
4,070
41
Trabzon
Marka
Renault
Laguna tarzı arabalarda her ne kadar sevmesemde arabanın renginden midir bilmem gözüme çok hoş geldi. Sizce bu tarz bir ilave benim mandaya gider mi? Görsel bikaç değişiklik hayal ediyorum önümüzdeki yaz boyaya girecek nasipse.

image4.jpeg
image5.jpegimage6.jpeg

kalender195

Mehmet Emin Kalender
Panpa
25 May 2017
901
1
1,740
2,520
27
İzmir
Marka
Volkswagen
Zevk meselesi ama ben olsam bozmazdım kesinlikle. Orijinal durmuyor. Örneğin Passat araca r body kit falan kaldırıyor orijinalde de olduğu için. Focus için st body kit de aynı şekilde. Benim fikrimi soracak olursanız beğenmedim hocam.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,034
7
51,368
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Hocam ön ve yanlarda fotoğraftakilerden bile daha hafif, minimum müdahale ile bir şeyler yapılıp arka tamponda da onun devamı tasarımla biraz daha iri ve fonksiyonel bir difüzör işlevli alt spoiler yapılırsa güzel olabilir. Ama sonuçta D sınıfı araba, azıcık bile abartılırsa sonuç göz kanatır. Modifikasyona ok ama sadelik esas olmalı =)

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
D sınıfı bir Laguna'ya çook ağır gelir yolda görsem kızarım galiba. Ama zevk meselesi.

Ben kendi adıma sizin araca şu konuda harcama yapardım, çok kollu OZ jantları gibi jant düşünülebilir yüksek inç düşük profilli bunları spor yay ile kombine edebilirsiniz, zaten yazılım vardı diye hatırlıyorum.

renault_laguna_hatchback_40_00f4018b0b6b0897.jpg

Laguna 1 attım ama tasarım olarak gece-gündüz kadar farklı değiller. Fikir versin maksat.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,857
26,205
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Karlıkçı halil işi durmul benim pek hoşuma gitmedi, daha sade dokunuşların lagunaya daha çok yakışacağını düşünğyorm

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım