lastik hakkında sorum var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Melih Eksi

Profesör
9 Eyl 2016
154
109
1,085
evet sevgili forum üyeleri. bundan 1 hafta önce ön lastiklerimin çok aşındığını söylemiştim. Şu an aşınmış lastikler arkada. lastiklerin artık güvenli olmadığını düşündüğüm için 2 lastiği değiştirme kararı aldım. sadece iki lastiği değiştirsem bir sıkıntı olur mu ? yoksa 4 tane birden mi değiştireyim. yalnız öndeki lastiklerin durumu çok iyi. 215 55 17 94 w(v veya w hatırlayamadım) ebadında alacağım.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,084
7
51,488
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Dediğiniz gibi gerçekten çok iyiyse arkaya takılabilir. Ama tercihen üstünde kalacak olanlarla aynı marka/model olsunlar çünkü kuruda ıslakta farklı karakterler sergileyen lastikler de tehlikeli olabiliyor. -önden çekiş olduğunu varsayıyorum- yenilerini öne takarsınız, güle güle binersiniz :)

Melih Eksi

Profesör
9 Eyl 2016
154
109
1,085
Dediğiniz gibi gerçekten çok iyiyse arkaya takılabilir. Ama tercihen üstünde kalacak olanlarla aynı marka/model olsunlar çünkü kuruda ıslakta farklı karakterler sergileyen lastikler de tehlikeli olabiliyor. -önden çekiş olduğunu varsayıyorum- yenilerini öne takarsınız, güle güle binersiniz :)
Bende öyle düşünmüştüm. Lastik conti premium 5 215 55 17 94 W. Teşekkürler sağolun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım