HABER Lexus 2018’in en güvenilir markası seçildi

ferfurkan

Furkan Ceylan
Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
150
30
995
Premium segmentin önde gelen markası Lexus, sıra dışı tasarımın yanında kalitesi ve güvenilirliğiyle de öne çıkmaya devam ediyor.

Lexus, önde gelen araştırma kuruluşu Consumer Reports’un 2018 Otomobil Güvenilirlik Araştırması sonuçlarına göre 29 markadan 500 binden daha fazla aracın analiz edildiği araştırmada ilk sırayı almayı başardı.

En yüksek ortalama puanı elde eden Lexus, böylece lüks bir aracın aynı zamanda ne kadar dayanıklı ve güvenilir olabileceğini bir kez daha kanıtladı. Lexus, yüksek kaliteye sahip işçiliği, düşük tüketime sahip verimli hibrit motorlarıyla başarısının altını bir kez daha kanıtladı.

Read the whole post here.

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,927
2
24,241
5,320
İzmir
Marka
Toyota
son 10 yılın en güvenilir 20 arabası listesini yayınlamışlar.

1- toyota 4runner
2- toyota prius
3- toyota camry
4- lexus es
5- toyota rav 4
6- lexus ıs
7- lexus gs
8- toyota avalon
9- mazda 3
10- lexus ct 200h
11- toyota highlander
12- toyota tundra
13- lexus rx
14- honda accord
15- acura tsx
16- toyota corolla
17- honda crv
18- toyota sequoia
19- toyota venza
20- nissan leaf

toyota 10/20
lexus 5/20
----------------
honda 3/20
mazda 1/20
nissan 1/20

Bu kuruluş fazla fazla japon boostluyor.Tarafsızlığı çok sorgulanası.

spartacus

Elit Apaçi
22 Tem 2018
291
483
945
Marka
Alfa Romeo
Bir kere gerçeklik dışı saçma bir araştırma. “Güvenilirlik” gibi öznel bir şeyde birinci olsanız ne olur olmasanız ne olur. Tabiki markalar için önemli bir şeydir bu ama bunda bir birinci bulmak bana mantıklı gelmedi

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım