Makas atarken taklaya gelen genç

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fatihabali

Elit Apaçi
8 Eyl 2016
77
33
970
39
ANKARA
benim gözlemlediğim polonun sağ ön tarafı ve sol arka tarafının aynı anda diğer araçlara temas ederek aniden yavaşlaması sonucu bir anda havalanması. Bir de araya giriş açısı da kötü tabi.

fthz

Profesör
19 Eyl 2016
111
60
1,035
39
istanbul
Burnu bile kanamamış, büyük ihtimalle dersini de almamıştır. Yazık, yollarda yüzlerce kör kurşun var bunlar gibi!..

ShadoWalkn

Panpa
27 Eyl 2016
1,423
2,430
2,570
İstanbul
İçimin yağları eridi. Egea sahibine geçmiş olsun...

Bunların ehliyetini alıp trafikten men edip, taksirle adam öldürmeye teşebbüsten hapis cezası vereceksin en az 5 sene.

Bak bakalım bir daha yapıyor mu şeref yoksunu pislikler?

Dua etsin bana denk gelmemiş. Kırılmayan kemiklerini de ben kırardım.

Son düzenleme:

cemo

Asfalt Kurutucu
9 Eyl 2016
12
9
595
28
İstanbul
EF-SA-NE canım ülkem, ehliyeti eli tutan herkese verirse... ki daha kaydedilemeyen akrobatlıklar vardır :)

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,238
45,841
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Ülkenin bozukluğu işte.. Almanya'da otobanda hız sınırı yoktur, ceza da yazmazlar. Ama makas atanı gördükleri an canına okurlar. Bizde de hıza ceza yazarlar, makasa da şans eseri yaptırım uygularlar..

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Böyle teröristliklerin çözümü yaptırım kesinlikle. Bunun gibiler almanyada da vardır ama ceza ağır olunca yapmaya cesaret edemiyorlar. Ülkemizde de vergilerin değil böyle cana kasteden suçların cezalarının artırıldığını görürüz umarım.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,040
7
51,377
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
2. video bitmek üzereyken "...kusura bakma ama..." şeklinde küçük bir münakaşa başlamıştı. muhtemelen ağız burun girmişlerdir o zibidiye.

ibougur

Reis
8 Eyl 2016
2,257
4,523
5,020
29
İstanbul
Milletin hakkını nasıl ödiyecek şimdi 2 arabaya hasar verdi en az 2saat orada trafik oldu o kadar adamın zamanını ve benzinini çaldı. Allah sorar bunların hesabını.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,238
45,841
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Çok riskli bir uygulama gibi. Demek Alman devleti bu konuda vatandaşına çok güveniyor.
Orada da otoyolun belli bölgelerinde hız sınırlama var fakat genelinde pek yok. Zaten eğitim ve zihniyetle alakalı bir durum da burada. Oradaki insanlar daha sağduyulu, tedbirli. Bizim gibi sağ şeritte giden kamyonu orta şeritten sollamaya çalışan tırla beraber, onu da sol şeritten sollayan otobüsler yok. Sinyalsiz veya aynalara bakmadan şerit değiştirmeye çalışan yok. Kocaeli bölgesindeki gibi 2 şeritten bozma, emniyet şeritleri katılarak oluşturulmaya çalışılmış daracık 3 şeritli otoban yolu yok. Yani orada bu işler için şartlar daha uygun.

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
İşin özeti "alaman yapiyür yauvv" :D :D
Asfalt kalitesi ve yolun dış etkenlere kapalı olması da çok etkili. Yerleşim yerinde hız sınırını aşanı güzel öpüyorlar :D

MertEren

Panpa
8 Eyl 2016
1,216
2,194
3,770
26
İstanbul
Şok etkisiyle mi yoksa ciddi anlamda mı milleti kolpalıyor onu merak ediyorum ben. Ciddi anlamdaysa pişkin pişkin söyledikleri bunu döveceksin yoksa akıllanmaz bu. Araba ters dönmüş sürüklenmiş burnu bile kanamadan çıkmış arkadaş. Emniyet kemerinin yararını da görmüş olduk ama böyle bir apaçinin emniyet kemerinin takılı olması da kazayı ilginç kılan bir durum bence.

Denizyagmur012

Profesör
8 Eyl 2016
376
212
1,145
26
Tokat
Şok etkisiyle mi yoksa ciddi anlamda mı milleti kolpalıyor onu merak ediyorum ben. Ciddi anlamdaysa pişkin pişkin söyledikleri bunu döveceksin yoksa akıllanmaz bu. Araba ters dönmüş sürüklenmiş burnu bile kanamadan çıkmış arkadaş. Emniyet kemerinin yararını da görmüş olduk ama böyle bir apaçinin emniyet kemerinin takılı olması da kazayı ilginç kılan bir durum bence.
Adam diğer insanların hayatını tehlikeye atıp kendininkini koruyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım