Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
2007 yılından beridir Tofaş’ta üretilen, Türkiye’deki hafif ticari araç pazarının en çok tercih edilen araçlarından biri olan Fiat Fiorino, yenilendi.

2007 yılında tüketiciyle buluşan “Sınıfının yaratıcısı” Fiat Fiorino, yenilenerek satışa sunuldu. Fiat Professional ailesinin kompakt üyesi, ön ızgarasına konumlandırılan yeni Fiat logosu ile daha modern ve dinamik bir görüntüye sahip oldu. Yenilenen Fiat Fiorino’nun şık görünümü tamamlayan “titanyum gri” ayna kapakları ve tavan raylarının yanında; 16 inç alaşım jantlar ve aynı renkteki ön ızgara çerçevesi ile ön tampon koruması ilk bakışta göze çarpıyor.
Fiorino’nun yine titanyum grisi yan koruma çıtaları ve arka tampon koruması ile şık görüntüsü pekişiyor. Kullanıcısına iç mekânında da konfor ve şıklık sunan Fiorino’nun kapı panellerinde koltuklarla uyumlu siyah kumaş, deri kumaş kenarları ve koltuklarda açık gri dikiş desenleri yer alıyor.
Yenilenen Fiat Fiorino zengin donanımı...

Okumaya devam et...

Munferit

Panpa
Destekçi
Beta Programı
21 Eyl 2018
1,735
6,840
4,070
Istanbul
Marka
Volkswagen
1645620237800.png

Akın

Panpa
Beta Programı
9 Eyl 2016
3,370
7,209
4,970
İstanbul-Tunceli
Marka
Yok
Rakibi courier kasa değiştirecek bunlar şu kasayı bir türlü değiştirmedi. Önümüzdeki makyaj operasyonunda önceden koydukları bıyığı tekrar üzerine koyup yeni diye satarlar.

kalender195

Mehmet Emin Kalender
Panpa
25 May 2017
904
1
1,755
2,520
27
İzmir
Marka
Volkswagen
Haber biraz geç oldu sanki. Yaklaşık 1 aydır tek tük de olsa yollarda görüyorum.

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,760
3
9,689
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Neyin değişmiş olduğunu anlamayan bir tek ben miyim ? :D Ön marka amblemi hariç tabi :D

racer

Sedat
Profesör
27 Eyl 2021
225
352
1,085
29
ankara
Marka
Ford
Alfa romeo ların zamansız tasarımı oluyor. 10 senede bir kasa değiştirmesini anlarım da bu araba fiorino be kardeşim :D

U

Ugur

Ziyaretçi
Süreyya hanımın muhteşem değişimi gibi olmuş. Ön tampon garabeti bari gitseydi

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım