Merhaba Otopark.com

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Atacan kANTEMIR

Elit Apaçi
8 Eyl 2016
63
31
970
Merhaba adım Ata Can Kantemir .2 yıldır otoparkı takip etmekteyim.aşağı yukarı 1.5 senedir de siteye üyeyim.17 yaşındayım(çoğunuzun ergen dediği tiplerden :) ).Ancak benimde burdaki herkes gibi otomobillere ilgim var,bundan dolayı sohbetlere katılma hakkını kendimde buluyorum ve sizlerinde beni kabul edeceğinizi diliyorum.herkeze iyi sohbetler...

HJ4x1

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
41
19
595
27
Mersin
Akıl yaşta degil baştadır diye güzel bir ata sözü vardır ^^ Malum bazı forumlarda +30 yaşındaki insanlarının üyelerine sövüp sayıyorlar..

Açıkcası ben bu forum olayının yaşla alakalı oldugunu düşünmüyorum gerektigi gibi konuşamayan 20 yaşında adamda vardır konuşulması gerekeni yerinde konuşan 10 yaşındaki çocukta seviye ve hoş görünün çözemiyecegi hiçbir şey yoktur

Tabi bu benim görüşüm kim neder açıkcası pekde beni irdelemez

İyi Forumlar Efenim ;)

Atacan kANTEMIR

Elit Apaçi
8 Eyl 2016
63
31
970
Kesinlikle katılıyorum size hocam bu biraz daha araştırma ve bilgi birikimine bakıyor.sadece beni rahatsız eden şey yanlış bir şey yazınca yada yazdığımız şey karşıdakinin işine gelmeyince direk ERGEN yaftasının yapıştırılması.tabi 12 yaşındaki çocuk araba bakan adama en ufak bir bilgisi dahi olmadığı arabayı tavsiye ederse buraya el atmak gerekir:)

HJ4x1

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
41
19
595
27
Mersin
Adminler bu konuda ilgili davranacaklarını düşünüyorum Not:(Moderetör alımlarını dört gözle bekliyorum :) )

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım