AÇIK Nasıl bi araç almalıyım?

Furkan0720

Murat Furkan Adak
Senkromeççi
23 Eki 2023
8
1
70
18
Antalya
Marka
Toyota
İyi günler, elimde 1 milyon civarı bi bütçe var. Modeli şöyle 2010-2015 arası filan bi araç düşünüyorum. Hatta Audi A5 Sportback 2.0 TFSİ Quattro düşünüyorum. Ama BMW mi almalıyım ya da Mercedes de olur mu bilmiyorum. Tabii alacağım aracında HP bakımından filan performanslı olmasını isterim. Öneriniz nelerdir?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
Elimde 1 milyon TL para varsa belirttiğiniz araçlardan alma riskine girmem. Allah düşürmesin ama o sınıfta sanayiye düştüğünüzde 2 sıfırlı fiyatlara ulaşmadan aracı yürüterek çıkaramazsınız. Benim tavsiyem orta sınıf güç bakımından önü açık temiz bir araç almanız olur. Örneğin 1.4 TSİ Golf (Yıl ve kasa tipine göre en sorunsuz kombinasyonunu bulmanızı öneririm.)
2.0 TFSI Quattro düşünene pek söylenmez ama orta halli performanslı araç 1.3 Tce Megane de neden olmasın ? @M.Shadows hatatat

İlla lüx-prestijli olsun derseniz bütçenize en yakın araç olarak B9 1.4 TFSI Audi A4, w204 FL C180 (Hor kullanılmamış.) tavsiye edebilirim.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,034
7
51,368
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
İyi günler, elimde 1 milyon civarı bi bütçe var. Modeli şöyle 2010-2015 arası filan bi araç düşünüyorum. Hatta Audi A5 Sportback 2.0 TFSİ Quattro düşünüyorum. Ama BMW mi almalıyım ya da Mercedes de olur mu bilmiyorum. Tabii alacağım aracında HP bakımından filan performanslı olmasını isterim. Öneriniz nelerdir?
O model yılında o paralara ancak Mazda 6 Skyactiv-G bulabilirsiniz. 2.0 atmosferik motor üzmez. Premium kalite hissi olarak da fazlasıyla tatmin edecektir. Ha, bana aracın nitelikleri, piyasası kadar önemli değil diyorsanız hiç bulaşmayın, önerimi dikkate almayın.

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,039
3
4,934
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
Elimde 1 milyon TL para varsa belirttiğiniz araçlardan alma riskine girmem. Allah düşürmesin ama o sınıfta sanayiye düştüğünüzde 2 sıfırlı fiyatlara ulaşmadan aracı yürüterek çıkaramazsınız. Benim tavsiyem orta sınıf güç bakımından önü açık temiz bir araç almanız olur. Örneğin 1.4 TSİ Golf (Yıl ve kasa tipine göre en sorunsuz kombinasyonunu bulmanızı öneririm.)
2.0 TFSI Quattro düşünene pek söylenmez ama orta halli performanslı araç 1.3 Tce Megane de neden olmasın ? @M.Shadows hatatat

İlla lüx-prestijli olsun derseniz bütçenize en yakın araç olarak B9 1.4 TFSI Audi A4, w204 FL C180 (Hor kullanılmamış.) tavsiye edebilirim.

Yettim hatatat

1 Milyon bandının güvenli liman seçeneği Megane 4 Faz 2 olur net,fiyatına göre yeterli bir konfor,kalite sunar,fiyatının üstünde bir performans sunar.İkinci el canlılığını da hesaba katarsak oldukça mantıklı bir tercih olacaktır ancak genç yaştaki biri için fazla ağır kalabilir.1 milyon lira haricinde eğer arabaya harcayacak başka bütçeniz,kenarda ayırdığınız bir birikiminiz yoksa bu toplara girmemenizi,daha modelli ve düşük km sorunsuzluğuyla bilinen modellere yönelmenizi tavsiye ederim.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım