Nedir Bu Araç ?

drlockermen

Profesör
17 Ara 2017
96
202
1,060
Isparta
Marka
Volkswagen
Herkese iyi akşamlar :) Bu aracın markasını modelini gören bilen var mı acaba ? Yüksel diye aradım ama bulamadım :D

bVXQWn.jpg

drlockermen

Profesör
17 Ara 2017
96
202
1,060
Isparta
Marka
Volkswagen
Sv-1 in açılımı safety vehicle 1 miş. Roll cage varmış ve tamponlar 8km/h deki çarpışmalara kadar zarar görmüyormuş. Kapıları otomatik olarak açılıp kapanıyormuş.Araç 2 farklı motor (AMC V8 5889cc , FORD V8 5752cc) ve 3 farklı şanzıman ( 4 ileri manuel, 3 ileri torque command otomatik ve 3 ileri fmx otomatik) ile üretilmiş. Amc olan 220 hp 427 nm tork, fordun olan ise 175 hp, 387 nm tork üretiyormuş. Aracın 2012 yılında tahmini 1700 tane kaldığı düşünülüyormuş.

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Altindaki otomobilden dunyada 2854 adet, TR’de de tek olacak ve sen bunu gundelik kullanacaksin. Vay be :).. Bu tavir umursamazlik mi cesaret mi ? Veya baska ne olabilir acaba ? Kafamda deli sorular :D
Yuksel stickeri biraz gereksiz olmus. Su arabayi goren herkes Yuksel abinin oldugunu anlar zaten :D

Son düzenleme:

drlockermen

Profesör
17 Ara 2017
96
202
1,060
Isparta
Marka
Volkswagen
Altindaki otomobilden dunyada 2854 adet, TR’de de tek olacak ve sen bunu gundelik kullanacaksin. Vay be :).. Bu tavir umursamazlik mi cesaret mi ? Veya baska ne olabilir acaba ? Kafamda delir sorular :D
Yuksel stickeri biraz gereksiz olmus. Su arabayi goren herkes Yuksel abi oldugunu anlar zaten :D
Araç sahibiyle konuşmak isterim yazın yolum düşerse. O zaman sorulara yanıt bulabiliriz :D

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım