Ölüme Ramak Kala

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
Ara sokaklara mümkün olduğunca girmemek lazım. Ben girmiyorum. İki kere yol benim olmasına rağmen ölümüne daldılar yola ikisinde de benim dikkatim kurtardı. Mümkün olduğunca ana caddelere atmaya çalışıyorum kendimi, orada en azından arkadan vururlar olan arabaya olur; ara sokakta dikine biçiyorlar araba direk pert sende şansa sakat kalmazsan işte.

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Ara sokaklara mümkün olduğunca girmemek lazım. Ben girmiyorum. İki kere yol benim olmasına rağmen ölümüne daldılar yola ikisinde de benim dikkatim kurtardı. Mümkün olduğunca ana caddelere atmaya çalışıyorum kendimi, orada en azından arkadan vururlar olan arabaya olur; ara sokakta dikine biçiyorlar araba direk pert sende şansa sakat kalmazsan işte.

Genelde akıcı olduğu için ben de ana arterleri tercih ediyorum ama böyle yollarda yapacak bir şey yok.

NeR0N

Profesör
22 Kas 2017
230
266
1,335
Kesinlikle, alkol kafası değil zaten. Alkol, bu kadar uçurmaz insanı. Yazık, günah, daha gencecik insanlar. Ailesi, çok zengin değilse, hayatı karardı şimdi şoför çocuğun. Daha direksiyona geçemez. Geçmiş olsun.

Son düzenleme:

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Geçmiş olsun, çok ucuz atlatmışsın...
Yazdıklarını okurken bir anda aklıma önünden geçenin bir motor olabileceği gelip, ambulansı görünce de en kötüsünü düşündüm ama konuşan ve bilinci açık insanları okuyunca inan rahatladım ..

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Kesinlikle, alkol kafası değil zaten. Alkol, bu kadar uçurmaz insanı. Yazık, günah, daha gencecik insanlar. Ailesi, çok zengin değilse, hayatı karardı şimdi şoför çocuğun. Daha direksiyona geçemez. Geçmiş olsun.
2002 A3’e binen insanın ailesinin zengin olacağını sanmıyorum, baya kötü durum çocuk için, teşekkürler :)
Geçmiş olsun, çok ucuz atlatmışsın...
Yazdıklarını okurken bir anda aklıma önünden geçenin bir motor olabileceği gelip, ambulansı görünce de en kötüsünü düşündüm ama konuşan ve bilinci açık insanları okuyunca inan rahatladım ..
Teşekkürler, valla şimdi şükür namazı kılcam, hep böyle niyet ederim bazı olaylardan sonra :)

1 Ocak 2017
2,657
9,779
5,270
38:22:37:12
Marka
Bugatti
Dün gece saat 12 gibi arkadaşım geçerken bana uğradı. Arabasında motor arıza lambası yanmış, obd ile bağlandım. Söndürdüm. Çay içelim dedi. Bizim eve yakın shell vardı gittik orda cafede çay içtik ve bende benzin alayım arabaya dedim. Neyse, 1.30 sularında kalktık. Bizim güvenlik caddesine tam çıkacaktım(evdede yarım saat uyuyakalmışım, onu mallığı vardı), kontrolsüz kavşaktan(ışıklar kapalı)(cadde dediğime bakmayın tek şeritli mahalle içi yol) 160 ile önümden bir geçti, normalde orada 50 ile bile gidilmez, 30-40, bende de hafif sersemlik vardı uyudum uyandım diye, böyle nası diyim, tam çıkıyodum, son anda durdum, yani kafamı çevirip baktım ama 160 gittiği için bir anda önümde beliriverdi, zank diye durdum önümden fişek gibi geçti, kafamı çevirip yalayış anını seyrettim. Korkunçtu. İçimden “mal burda bu hızla gidilir mi” dedim, uzaktan izliyorum ve lan orda dönüşşşş var demeden baaaam diye park halindeki arabalara ve arkasındaki evin duvarına girdi. Bunu tam göremedim çünkü gözlüğüm takılı değildi ve 300-400 mt uzaktaydı. Sadece arabanın kaza yapıp birden otomatik 4 lülerin yandığını gördüm.
Ekli dosyayı görüntüle 16631
Siyah:Bana az daha gireceği yer
Kırmızı:kaza noktası

Hızlanıp gittiğimde oraya tedirgindim çünkü gece gece ceset görebileceğim için gerildim. Bir tane paketçi vardı, ambulansı arıyordu. Adama yazık, aynasına çarpmış, az daha ölüyordum diye hafifden titriyodu. Neyse, arabada 3 kişi varmış. 2 erkek, 1 kız, oğlanlarda hafif sıyrıklar vardı, inmişler direk, bilinçleri açıktı ama kız onlar kadar şanslı değildi. Kafası kanlar içindeydi ve beli kırılmıştı büyük ihtimalle ama bilinci açıktı. Neyse, dedim kızı hareket ettirmeyin, oğlanlar hareket ettirmeye çalışıyordu, bi yandan da arabadan sıvı akıyordu. Elimle sürtüp kokladım, benzin değildi ve araba lpgliydi. Kontağı falan kapatmaya çalıştım ama tam elektrik kesilmiyor, biraz gerildim çünkü park halindeki 2-3 arabayı da kendiyle birlikte pert etmişti. Ayrıca binanın bahçe duvarı yıkılmış.
Ekli dosyayı görüntüle 16632
Ambulans çok hızlı bir şekilde geldi. Kızın durumu acildi, sedyeye aldılar. Kız bu sefer “ambulansa binmeyecem arabayla gidelim” diye bağırıp çağırmaya başladı. Bekleme anında da şoka girmişti zaten, o kemiğim kırıldı bu kemiğim kırıldı, nefes alamıyorum vs., galiba tıp öğrencisi falandı. Neyse, bu kadar yeter, şimdi arabama binmek ister valla diye atladım gittim artık. Alkol kokmuyorlardı, büyük ihtimal yüksel tesirli başka bir madde kullanmışlar. Hani Amsterdam’da bişiler denemiştim de bilincim açıktı, alkol kullanmaktan daha ayık oluyordum. Bunlar gerçekten çok değişik bişey kullanmış.

Bi ara paketçi alkollü müsünüz diyince ortalık gerildi tabi ama adam geri vites yaptı tabi, adam ölüyodu yani, aynasının kırılıp da kurtulması, arabadan o hızlı kaza yapıp ağır bişry olmadan inmeleri mucizeydi.

O kadar eski bir Audi A3’ten o hızla kaza yapıp airbaglerin hepsinin çalışıp arabanın otomatik 4 lüleri yakması beni şaşırttı.

Not:Gece benzinlikte de adamın teki yanındaki kadını pazarlıyordu. Bizim orda öyle bişey görmek beni şaşırttı. Konya’ya gittim öbür haftasına tren kaza yaptı. Bu ara inşallah başıma bişey gelmez :) Çekirge 1 zıplar, 2 zıplar çünkü.
Gecmıs olsun.
not olarak da şunu paylaşayım
primary-share.png

tyln

Profesör
10 Eki 2016
351
690
1,845
Marka
Renault
Buyuk gecmis olsun.ankara artik tam bir suprizlerle dolu sehir oldu

chesteren

Profesör
19 Eyl 2016
125
247
1,385
Elazığ
Marka
Toyota
Böyle göz göre göre kaza yapanların, kaza sonrasında yanlarına gidip iki tokat çekmek bence müstehaktır. Keşke yapıştırsaydın iki tane, canımıza kastın mı var diye..

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım