Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gomu45

Düz Yol Gazcısı
29 Kas 2018
8
0
135
Arkadaşlar merhaba, dedemin %98 oranında engelli raporu var, bu raporla bir araç almak istiyoruz. Elimizde 60.000TL var 30..000TL de kredi çekebiliriz yani toplamda 90.000TL bütçemiz var. Bu doğrultuda konfordan ziyade bagaj hacmi iyi olan, yakıt ortalaması fazla olmayan, genellikle 4-5 kişi kullanılacak bir aile arabası istiyoruz. Bu araç ömürlük olacak, sıfır bir arabayı kolay kolay satacağımızı düşünmüyoruz. Bütçenin yeterli olmadığını çok iyi biliyorum Duster'ın eco olanları yaklaşık 110.000-115.000TL arasında gidiyor, ötv indirimiyle 80.000TL civarı olacak gibi duruyor, sizlerin farklı bir önerisi var mı? Kullanacak kişi 54 yaşında dediğim gibi onun için ömürlük bir aile arabası arıyoruz sadece.

gokglsy

gökhan
Profesör
22 Ağu 2019
632
638
1,820
26
trabzon
Marka
Ford
bagaj konusunda iyi olan dediğiniz için hafif ticari citroen berlingo peugeot rifter opel combo ford tourneo courier bakabilirsiniz binek otomobil isterseniz uzun ömürlülük konusunda japon grubu araçlar uygun hesaplı arabalar olabilir toyota corolla hyundai elantra bakılabilir (az önce skoda octavia 1.0 TSI 115 PS Ambition hurda teşvikli 124.300 tl yazıyor hem rapor hem hurda ile alınıyorsa kaliteli güzel konforlu sedan olabilir) bunların dışında dacia duster gayet alınası güzel araba içi geniş bagaj kullanışlı alınabilir.

Son düzenleme:

gomu45

Düz Yol Gazcısı
29 Kas 2018
8
0
135
Tavsiyeleriniz için teşekkürler, ticari değil de binek araç istiyoruz. Corolla biraz dolu olunca bütçeyi fazlaca aşıyor, duster da biraz ekleme yaptırabiliyoruz en azından.

Son düzenleme:

Onemanband

Fatih
Panpa
8 Eyl 2016
1,140
1
3,145
3,770
İstanbul
Marka
Skoda
Ben sizin yerinizde olsam SW modeller düşünürdüm. Ceed sportswagon 116bin TL liste fiyatı var şu an, donanım da gayet yeterli görünüyor

gomu45

Düz Yol Gazcısı
29 Kas 2018
8
0
135
Ceed SW ilgimi çekti açıkcası daha ayrıntılı inceleyeceğim, teşekkürler. Octavia bütçeyi çok fazla aşıyor maalesef.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım