EminBurrows

Asfalt Kurutucu
9 Eyl 2018
53
78
560
Marka
Opel
Selamlar herkese, Opel'de de VAG grubu araçlar için gizli özellik açmaya yarayan aparat varmıs OP-COM diye.
Ben aracımdaki gizli özellikleri açtırmak istiyorum varmı grupta bu işi yapan yada yaptırabileceğim bir yer?

Moderatör tarafında düzenlendi:

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Cihazın fiyatı uygun zaten, bence alıp kendiniz kurcalayın. Arkadaş söyledim, alacak. O da böyle bir cihaz arıyordu. Benim vagcomdan özendi :D

EminBurrows

Asfalt Kurutucu
9 Eyl 2018
53
78
560
Marka
Opel
Cihazın fiyatı uygun zaten, bence alıp kendiniz kurcalayın. Arkadaş söyledim, alacak. O da böyle bir cihaz arıyordu. Benim vagcomdan özendi :D

Araştırmalarıma göre op-com 2014 model araçlara kadar destek veriyormuş. :( Yeni araçlarda ob2 portundan bağlanmak için elm327 ve çeşitli bilgisayar programları lazım. Cihazın fiyatı çin sitelerinde 20-30 kağıt para değil, ama programlar karışık gibi geldi. Ford grubunda bırısı gizi özellik açayım derken arabanın beynini çökertmiş. o_O

Sipariş vereceğim elm327 gelene kadar hangi programı kullanacağımı bulurum artık :rolleyes:

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım