OPETTE YAŞADIKLARIM !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tutar.1903

Anıl Tutar
Profesör
22 Ara 2016
510
999
1,970
ankara
Marka
Citroen
Arkadaşlar herkese selam bugün yaşadıklarımı sizle paylaşmak istedim konut1 in ordaki yani başkent üniversitesinin ordaki opetten yakıt aldım ve içeriden alışveriş yaptım toplamda 40 tl tuttu yani 30 lira yakıt 10 lira alışveriş .. 100 lira uzattım görevli bozuk yokmu dedi bende cüzdanımı aradım ve olmadığını dile getirdim söylene söylene verdi paraüstünü ve üstünede siz zaten hep bölesiniz para bozdurmak için geliyorsunuz dedi.. önce bi kaldım sen ne diyorsun ben yakıt ve alışveriş yaptım 1 liralık birşey alıp 100 liramı verdim sanki dedim ve sonra söylenmeye devam etti kovmaya bile kalkıştı içeride kasadaki görevli.. hemen opet müşteri hizmetlerini aradım kamera kayıtlarınıda inceleyebilirsiniz dedim ve şikayetiniz alındı en kısa zamanda geri döneceğiz denildi bende çalışıyorum emekçiye herzaman kibar ve nazik olmaya çalışıyorum ama cidden ülkemizde sert olmak ve iyi niyetli olmamak lazım hemen suistimal etme moduna geçiyorlar.. olayların gelişimini buradan size iletirim .Teşekkürler..

ShadoWalkn

Panpa
27 Eyl 2016
1,423
2,430
2,570
İstanbul
@Tutar.1903

Hiçbir yere bir şey yazma.

Opet müşteri hizmetleri hiçbir şekilde çalışmıyor, ben bir halta yaradıklarını görmedim. O Opet benim eve 1.5 km uzakta. Bundan 2 sene önce İncek'te ana yolda yol çamurlu olduğu için araba rezil oldu. İndim Opet'e, yıkamadaki arkadaşlarda beni tanırlar. Dedimki usta sadece su tutalım yanlız davlumbazların yukarıdan gelen suyu tahliye eden ağızlarına ben vurayım suyu tıkanmasın dedim, tamam abi dedi.

Ben bu işi yaparken birisi geldi, sen niye yıkıyorsun, yasak, bilmiyor musun dedi? Bende olayı izah ederken cık cık cık dedi, bende sordum sen kimsin diye? Cevap yok. Ben iyice sesi yükseltip üstüne gitmeye başlayınca istasyon müdürüyüm dedi. Adını aldım, direk gittim Opet İç Anadolu Bölge Müdürlüğü'ne (Atatürk Bulvarı - Kızılay'da). Oradaki hiçbir dangalak beni içeri almadı, birde şikayet edin MH'ye diye akıl verdiler. MH'yi aradım dedim böyle böyle. Biz kayıt oluşturduk geri dönüş yapacağız dediler. 2 senedir arayacaklar.

Orası bizim üniversitenin benzin istasyonu. Molpet idi adı, Opet'e çevirdiler. Sahibi bildiğim kadarıyla Haberal'ın oğlu. Çalışanları da kusura bakmasınlar 1 - 2 kişi hariç asık suratlı, iyi akşamlar dersin cevap vermez, teşekkür edersin g.tünü döner, aptal saptal tipler.

Bahsettiğin adamda %95 ihtimalle gözlüklü, kızıl saçlı, kısa boylu, hafif toplu olandır. Kökünün dibine kibrit suyu.

Ha yok illa MH'ye şikayet ettim cevap bekleyeceğim falan dersen de imkan varsa ekşisözlük'e falan yaz. Ama onlara vız gelir tırıs gider. En ufak bir yaptırımı yok. Nelerine güveniyorlar bilmiyorum. Saygısızlıkta son noktadalar. Biz okurken çok kavga çıkardı. Sonra okula yaydık durumu, müşterisi iyice azalınca Opet'e çevirdiler diye düşünüyoruz.

Son düzenleme:

Tutar.1903

Anıl Tutar
Profesör
22 Ara 2016
510
999
1,970
ankara
Marka
Citroen
@Tutar.1903

Hiçbir yere bir şey yazma.

Opet müşteri hizmetleri hiçbir şekilde çalışmıyor, ben bir halta yaradıklarını görmedim. O Opet benim eve 1.5 km uzakta. Bundan 2 sene önce İncek'te ana yolda yol çamurlu olduğu için araba rezil oldu. İndim Opet'e, yıkamadaki arkadaşlarda beni tanırlar. Dedimki usta sadece su tutalım yanlız davlumbazların yukarıdan gelen suyu tahliye eden ağızlarına ben vurayım suyu tıkanmasın dedim, tamam abi dedi.

Ben bu işi yaparken birisi geldi, sen niye yıkıyorsun, yasak, bilmiyor musun dedi? Bende olayı izah ederken cık cık cık dedi, bende sordum sen kimsin diye? Cevap yok. Ben iyice sesi yükseltip üstüne gitmeye başlayınca istasyon müdürüyüm dedi. Adını aldım, direk gittim Opet İç Anadolu Bölge Müdürlüğü'ne (Atatürk Bulvarı - Kızılay'da). Oradaki hiçbir dangalak beni içeri almadı, birde şikayet edin MH'ye diye akıl verdiler. MH'yi aradım dedim böyle böyle. Biz kayıt oluşturduk geri dönüş yapacağız dediler. 2 senedir arayacaklar.

Orası bizim üniversitenin benzin istasyonu. Molpet idi adı, Opet'e çevirdiler. Sahibi bildiğim kadarıyla Haberal'ın oğlu. Çalışanları da kusura bakmasınlar 1 - 2 kişi hariç asık suratlı, iyi akşamlar dersin cevap vermez, teşekkür edersin g.tünü döner, aptal saptal tipler.

Bahsettiğin adamda %95 ihtimalle gözlüklü, kızıl saçlı, kısa boylu, hafif toplu olandır. Kökünün dibine kibrit suyu.

Ha yok illa MH'ye şikayet ettim cevap bekleyeceğim falan dersen de imkan varsa ekşisözlük'e falan yaz. Ama onlara vız gelir tırıs gider. En ufak bir yaptırımı yok. Nelerine güveniyorlar bilmiyorum. Saygısızlıkta son noktadalar. Biz okurken çok kavga çıkardı. Sonra okula yaydık durumu, müşterisi iyice azalınca Opet'e çevirdiler diye düşünüyoruz.
Hislerime tercüman oldun 1.si dediğin adamdı bugün sorun yaşadığım 2.side patalya gölbaşındada sorun yaşamıştım demekki bu haberallardan bir yol olmaz... ne yapalım birdahada uğramam ha umurlarında olurmu hayır para kaybımı yaşarlar hayır ama en azından gerilmem Allahlarından bulsunlar

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,297
1
9,450
4,970
kocaeli
Hislerime tercüman oldun 1.si dediğin adamdı bugün sorun yaşadığım 2.side patalya gölbaşındada sorun yaşamıştım demekki bu haberallardan bir yol olmaz... ne yapalım birdahada uğramam ha umurlarında olurmu hayır para kaybımı yaşarlar hayır ama en azından gerilmem Allahlarından bulsunlar
babasinida sevmezdim :)

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ShadoWalkn

Panpa
27 Eyl 2016
1,423
2,430
2,570
İstanbul
Aynen hiç uğraşma. Üniversitedeki öğrencilerini bile müşteri olarak gören (dekanı, akademisyeni, rektörü) bir zihniyetten hiçbir şey beklememek gerekir. Birgün birisi bir çatacak, olay çıkacak kesin. Böyle gitmez.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,263
45,894
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Hayatta en sinirlendiğim şeylerden biri ticaret ve hizmet sektöründeki insanların, çalışanların veya iş verenlerin bu şekilde sebepsiz yere saygısızlık ve hadsizlik etmeleridir. Hem para veriyorsun hem bir ton ağız yiyorsun olacak iş değil. Hiç mi hiç gelemiyorum direkt çıldırıyorum böyle durumlarda. Hayır, çalımın cakan kime ?

stan

Rahmi Tanır
Panpa
8 Eyl 2016
1,719
1
6,482
4,070
36
İzmir
Marka
Alfa Romeo
Opet'in sadece tuvaletlerini kullanırım başka da hiç bir hizmetini kullanmam.

Böyle dangalaklar adamın kafasını fena attırır.

Ama salla gitsin, bir daha da opet'ten alışveriş yapma, oldu, gitti, bitti.

lozlevent

Levent
Profesör
9 Mar 2017
582
844
1,820
Marka
Ford
Bence de alışverişi kes, Allahtan başka şeyler olmamış. Onlar adamına denk gelmiyor demek ki :) Bu tarz saçma sapan saygısızlık yapan hiç bir yerden bir daha alışveriş yapmıyorum. Şikayetini yap orası ayrı ama muhatap bulamıyorsan hiç canını bile sıkma.

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
hep bölesiniz para bozdurmak için geliyorsunuz dedi..
ben olsam burada "evet para bozdurmaya geliyorum" derdim ne yapabilir? benim yanımda baska para yoksa, alışveriş yaptıysam seve seve oturduğu yerden kalkacak gerekirse istasyon içinde bozuk para arayacak istediği kadar söylensin. ben böylelerini iyice sinir ediyorum neden ben sinir olayım ki :D

Ali Karaer

Ali Karaer
Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,071
2,323
2,770
26
Nevşehir/2000 Evler
Marka
Aixam
Bu haberallardan bizim bir akrabamızda sıkıntı yaşadı. Akrabamız evini kiraya veriyor. Kiraya verdiği kişi haberalın tanıdıklarından. Adam bir müddet o evde oturuyor. Sonra o evi sanki kendisi emlakçıymış gibi satılığa çıkartıyor. Kaparo olarakta her dolandırdığı kişiden yüklü miktarda para alıyor.
Bizim akrabanın evinede denk gelmiş o durum işte. Bunlar adam olmaz

kaansoysal

Profesör
19 Eki 2016
415
514
1,645
32
Mersin
Ben mersinde ikamet ediyorum normalde opet yada shellden aliyordum benimde basıma benzer bir olay geldi gıcıklıgına girip cıkıp 10 liralik aldım ust üste depo fullenene kadar son zamanlarda eve yakın diye bir alpet istasyonundan yakıt alıyorum bir gun les gibi arabayla gittim gece 2 gibiydi pompacı abi normalde yasak ama istersen su tutayım camlar bile çamur icinde dedi böyleside var öyle dangozuda sen iyi sabır göstermissin

Yakup♤34

Profesör
14 Kas 2016
547
1,373
2,470
İstanbul
Böyle insanlardan uzak durmak en iyisi .. cahile laf anlatmak bambaşka bir dert çünkü sen doğrusunuz söylesen , kibarca anlatsan dahi onlar bildiğini okur.. he yazılanlara bakıyorumda ağzının ortasına çakaydin 2 tane yazan arkadaşta sonuçlarının ne doğuracağını bilmeden yazmış olmalı .. dikkat etmeli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım