ortalığı karıştıracak iddia

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dogantr61

Asfalt Kurutucu
14 Eyl 2016
47
22
595
Olası bir Fiat-Vw birleşmesinin tek amacı var bence o da eksik olan pazarları tamamlamak.Vw grubu Fiat grubu ile beraber ABD ve Amerika pazarına daha fazla hakim olmayı planlıyordur ve aynı şekilde Fiat da Avrupada kan kaybettiği için Vw desteğiyle yeniden Avrupa pazarında söz sahibi olmak istiyordur.Eğer bu birleşme gerçekleşirse iki grup da çok karlı çıkıcaktır.

tesla

Profesör
3 Şub 2017
358
453
1,095
valla amerikan pazarı çok önemli. bizim ülkede yüzüne bakmadığımız fiat ve hyundai sırf amerikada pazar payı var diye son modellerini euro ncap tan ziyade iihs yi baz alarak üretmeye başladılar ve şuan sınıflarındaki en güvenli araçlar hyundai elentra ve fiat 500x. bol süslü konsolu yumuşacık trimli tiguan yani volkswagen ise ticari bölgesi gereği euro ncap tan 5 yıldız alsak tamamdır politikası yürüteceği için artık hyundai yeni modellerinde yumuşak konsolda ve tok kapıda vw yi geçemesede güvenlik puanlarında geçiceği kesin. tucsonla elentrayla geçmeye başladı zaten de yeni i30 da golfü falan sollayacaktır bence.

amerikayı çokta şey yapmamak lazım burası avrupa diyenlere de kısa bir not olsun.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
valla amerikan pazarı çok önemli. bizim ülkede yüzüne bakmadığımız fiat ve hyundai sırf amerikada pazar payı var diye son modellerini euro ncap tan ziyade iihs yi baz alarak üretmeye başladılar ve şuan sınıflarındaki en güvenli araçlar hyundai elentra ve fiat 500x. bol süslü konsolu yumuşacık trimli tiguan yani volkswagen ise ticari bölgesi gereği euro ncap tan 5 yıldız alsak tamamdır politikası yürüteceği için artık hyundai yeni modellerinde yumuşak konsolda ve tok kapıda vw yi geçemesede güvenlik puanlarında geçiceği kesin. tucsonla elentrayla geçmeye başladı zaten de yeni i30 da golfü falan sollayacaktır bence.

amerikayı çokta şey yapmamak lazım burası avrupa diyenlere de kısa bir not olsun.
Üvey evlat Jetta bile İİHS testinden tam puan aldı ne diyon sen emmi?

tesla

Profesör
3 Şub 2017
358
453
1,095
Üvey evlat Jetta bile İİHS testinden tam puan aldı ne diyon sen emmi?
evet verdiğim örneklerden jetta da hyundai de "good" almış. şimdi bi small over testen jetta gibi 83 puanla good almak var birde 94 puanla good almak var. ayrıca totelde jetta 4,24 ile good alırken elentra 5,35 ile good almış 8 puan üzerinden. şimdi 4,00 puan üzeri good safety+ pick alıyor diye ikisine de aynı gözle bakmamalıyız, "emmi".

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
evet verdiğim örneklerden jetta da hyundai de "good" almış. şimdi bi small over testen jetta gibi 83 puanla good almak var birde 94 puanla good almak var. ayrıca totelde jetta 4,24 ile good alırken elentra 5,35 ile good almış 8 puan üzerinden. şimdi 4,00 puan üzeri good safety+ pick alıyor diye ikisine de aynı gözle bakmamalıyız, "emmi".
Jetta kaç yıllık platform Elantra kaç yıllık platform onlara bakalım sonra konuşuruz. Jetta haline göre şaşırtıcı puan almış. Ben Elantra'ya kötü demiyorum Jetta'ya şaşırtıcı diyorum sayın "hikmet".

tesla

Profesör
3 Şub 2017
358
453
1,095
Jetta kaç yıllık platform Elantra kaç yıllık platform onlara bakalım sonra konuşuruz. Jetta haline göre şaşırtıcı puan almış. Ben Elantra'ya kötü demiyorum Jetta'ya şaşırtıcı diyorum sayın "hikmet".
valla konuscak birşey yokki ikiside babamın malı değil sadece her amerika mevzusunda orda yasamıyoruz diyenler oluyor bende aslında tüketici olarak işimize burdan yarıyo demiştim. gelip jettayı falan karıstıran sizsiniz. kendi fikrim olaraktan biri ticari bölgesi gereği euro ncap ı esas alıcak diğerleri amerikada pazarında olduğu için iihs olarak baz alıcak ve muhtemelen araçları daha güvenli olacak. ben niye durduk yere kafa patlatayım konusayım üretim yıllarına bakıp. ben ortaya fikrimi söyledim siz gelip şahsımı meyşınladınız:D

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım