[OSR] Otopark.com Sim Racers - Bütün Simülasyon Oyuncuları Toplanıyoru

fksarall

Panpa
8 Eyl 2016
1,548
3,367
3,770
Ankara
Marka
BMW
Arkadaşlar selam bazılarınızı ekleyemedim, ya oynadığınız oyunları yazmadığınız içindir ya da steam id inizi bulamadığım için.Mesajını göremediğim varsa lütfen tekrar belirtsin tek tek baktım ancak gözümden kaçmış olabilir.
Bu arada oyunlar indirimde kaçırmadan project cars 2 yi kaptım bende :)
Davet gelmemiş bana da, bir de şuradan deneyin isterseniz: http://steamcommunity.com/id/alkadraz

Dirt Rally'yi de ekleyebiliriz benim oyun listeme.

mfs1907

Profesör
18 Eyl 2016
112
154
1,235
İstanbul
Marka
Hyundai
Bana da davet gelmemiş. Bu arada oyun listem: Assetto Corsa , Dirt 3 , Dirt 4 , Dirt Rally.

TheTurkishStig

Asfalt Kurutucu
18 Ocak 2018
66
35
520
Arkadaşlar steam grubunu değiştiriyorum.Steam adresimiz artık bu ; https://steamcommunity.com/groups/otoparksimracers
Önceki grup diğer arkadaşlara da belirttiğim gibi otopark.com takipçi grubu.
Bizim grubumuz sadece ''sim racing'' ile alakalı.Grup alımlarını ben yapacağım gördüklerimi davet edicem yine de.Siz de güncellenen gruba başvurursanız sevinirim.

Munferit

Panpa
Destekçi
Beta Programı
21 Eyl 2018
1,731
6,811
4,070
Istanbul
Marka
Volkswagen
Artık okula yoğunlaşmam sebebiyle oyunları sadece konsol üzerinden oynuyor olsamda yakın zamanda tekrar PC'ye dönebilirim diyerek gönderdim istek.

Assetto Corsa, Forza Motorsports 7, iRacing, RaceRoom, Dirt Rally, WRC 7, Dirt 4 oynadığım oyunlar. Dirt'in her ne kadar fiziğini çok beğenmesemde rally'de tek alternatif yapacak bir şey yok :)

Son düzenleme:

TheTurkishStig

Asfalt Kurutucu
18 Ocak 2018
66
35
520
İstek yollayan herkesi ekledim arkadaşlar. Bu işlerde yeniyim biraz acemiliklerim olursa kusura bakmayın lütfen.
Sayımız biraz artsın, finallerde bitsin haftasonları güzel etkinler yapmaya başlayacağız umarım :)

Munferit

Panpa
Destekçi
Beta Programı
21 Eyl 2018
1,731
6,811
4,070
Istanbul
Marka
Volkswagen
Forza 7'de fotoğraf modunu 2 dk kurcaladım...
Swapladığım, 4 çeker hale getirdiğim 542HP 1048kg ile 276 km/h top speedi olan fantezi Williams'ım :D Alın gelin oyuna porchenizi :cool:
Forza'nın böyle şımarıklıklara izin vermesini, her türlü motor, diferansiyel swap vs. yapılabilmesine imkan sağlamasını çok seviyorum.

079a40a2-4d93-4734-bc22-75598f400d62

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım