[OSR] Otopark.com Sim Racers - Bütün Simülasyon Oyuncuları Toplanıyoru

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,857
26,205
5,720
Ankara
Marka
Skoda

Deniyorum olacak mı
Edit: Denedim çok çirkin oldu.

Assetto Corsa var sayıyorsak ets2 ve ats de var okulum biraz rahatlarsa oynarım

Ekleme: Bu üstteki şekilde fotoğraflı bağlantı veren arkadaşlar url kısmına steamden kendi linklerini kopyalamadığı sürece signature'ı yaptığınız siteye yönlendiriliyoruz bilginize

Son düzenleme:

TheTurkishStig

Asfalt Kurutucu
18 Ocak 2018
66
35
520
Arkadaşlar hepinizi ekleyeceğim ama bir türlü konuyu düzenlemeyi bulamadım.Belkide düzenlemek için gerekli yetkim yok anlamadım?
@Berkin yardımcı olabilir misin?

ilkergndgd

İlker Gündoğdu
Profesör
9 Eyl 2016
114
111
1,235
Marka
BMW

Mertcan

Profesör
8 Eyl 2016
1,731
892
1,920
İstanbul
Marka
Volkswagen
Selamlar. Konuyu şimdi gördüm. Halihazırda otopark.com steam grubu var ve herkese açık isteyen katılabilir. linki: https://steamcommunity.com/groups/ootoparkcom
ayrıca ben aktif olarak r6 ets2 ve assetto corsa oynuyorum direksiyon setim yok ama mouse ile idare eder. arkadaş olarak eklerseniz denk gelirsek oyunlara davet ederim (özellikle finallerden sonra). profil linki: https://steamcommunity.com/profiles/76561198216573856/
Doğru var. Yöneticilik 2 kişi de var biri benim. Aktif olarak kullanamıyorduk. Artık aktif kullanmaya çalışacağız.

TheTurkishStig

Asfalt Kurutucu
18 Ocak 2018
66
35
520
Kullanici adim oa15 assetto corsa ve iracing oynuyorum (iracingi oynayamiyorum ama cok pahali :D ) ekleyin birlikte gazlayalim :)

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
usta bir kaç tane daha oa15 kullanıcı isimli arkadaş var hangisisiniz bulamadım direk steam url nizi paylaşırsanız sevinirim :)

TheTurkishStig

Asfalt Kurutucu
18 Ocak 2018
66
35
520
Arkadaşlar selam bazılarınızı ekleyemedim, ya oynadığınız oyunları yazmadığınız içindir ya da steam id inizi bulamadığım için.Mesajını göremediğim varsa lütfen tekrar belirtsin tek tek baktım ancak gözümden kaçmış olabilir.
Bu arada oyunlar indirimde kaçırmadan project cars 2 yi kaptım bende :)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım