Oto Temizlik Ürünleri

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,660
1
64,567
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Torpido için Sonax Nano Xtreme matt mi kullandın? Motor için özellikle Würth’ü bastıra bastıra inatla ısrar etmemim sebebi buydu. Sürekli kaputu açıp motora bakası geliyor insanın [emoji23] Eline sağlık.
aynen hacı torpido için sonax, motor içi için würth kullandım. koltuklar için meugiars kullandım ama benim koltuklar baya leş durumdaymış, tek şişe yetmedi..

Akünün oralara sıktın mı? Kablo çok var o tarafta.

valla her bi yere sıktım, sıkmadığım yer kalmadı :)

g.c.

Gökhan
Panpa
27 Eki 2016
1,560
2,729
3,570
Aydın
Marka
Mitsubishi
Valla benim koltukları fotoğraflarına bakıp karar vermeni tavsiye ederim. Ben bi kutuyu tamamen bitirmedim, 10/1’i duruyor halen.

5litrelik bidondan aldım. Küçük çocuk var, malum sık sık kirleniyor. Aklıma halı yıkama makinesi ile döşemeler tavan dahil hertarafını güzelce temizlemek geliyor ama makineyi bulabilecek miyim bilmiyorum. Bir eşe dosta sormak lazım.

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
@kubilayevis Üstad selamlar, deri koltuk bakımı için ne önerirsin ? Bir de otomobil için seramik kaplamayı kendi imkanlarımızla yapabilir miyiz ?

kubilayevis

Profesör
Yayın Yönetmeni
7 Eyl 2016
378
699
1,895
İstanbul
@kubilayevis Üstad selamlar, deri koltuk bakımı için ne önerirsin ? Bir de otomobil için seramik kaplamayı kendi imkanlarımızla yapabilir miyiz ?

Deri için önerebileceğim ürün yok desem yeridir. Hiç deri koltuklu arabam olmadı [emoji24] Seramik kaplamayı kendin yaparsın ama hem uygulanacak bölgenin zeminin iyi hazırlanmalı hem de gerçekten maharet isteyen bir elin olmalı.

sdt

Profesör
8 Eyl 2016
108
116
1,185
20180127_114358.jpg

Küçük çaplı çeyiz

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım