Otomobil bilmeceleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Bu tiplerin kullandığı araç ? Çok zor değil tahmin etmesi

koz-getir-kardesim-hizli_1671023.jpg
Beyaz yada estoril blue bmw 320( cakma m paket air jant kombinasyonu ile birlikte )
Siyah veya estoril blue bmw 1 serisi ( min 4 egzos cikis m gorunum cakma performance ayna ve marspiyel ile birlikte)
Scirocconun alayi veya golf tayfa( varex cakar sis r bodykit air camda muhakkak keske nolur gibi yazilari ile )
Seat leon tek kapi minik ibiza cupra (vw ye parasi yetmeyen tayfa )
Birde tabi elit apaciler var mazda rx8 s2000 350z bunlari gorunce direk kacin

ali_tremonti

Panpa
8 Eyl 2016
1,610
1,940
2,570
26
Herkese merhabalar. Uzun süredir forumumuzda malum gündemlerden dolayı otomobiller hakkında eğlenceli ve gülebileceğimiz bir konu bulunmadığını fark ettim. Bu başlık altında bildiğimiz veya yarattığımız otomobil bilmecelerini paylaşıp biraz olsun neşemiz yerine gelsin istedim.

İlk olarak ben başlıyorum müsadenizle.

Deh dersin gitmez, çüş dersin durmaz...

Bilin bu araç ne? (3 farklı cevaptan sonra cevap açıklanıp yeni bir araca geçilmesi ve soru sorulurken çakışmalara dikkat edilmesi rica olunur :).)
camaro İroc-Z :D

alptamer

Profesör
26 Eki 2016
995
1,903
2,270
İstanbul
Marka
BMW
Ailem alman ama Avusturya'da doğmuşum. Yaşlandım, botoks yaptıra yaptıra devam ediyorum hayata, Ajda Pekkan gibiyim. İlk günkü çekiciliğim hala var, öyle diyorlar. Önemli olan iç güzelliktir, onu da zaman zaman yeniliyorum. Hayranım çok. 3 kapılı olanım da var, 5 kapılı olanım da.

OguzhanC

Panpa
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
773
1,678
2,520
26
Kocaeli-Ordu
Marka
Peugeot
Ailem alman ama Avusturya'da doğmuşum. Yaşlandım, botoks yaptıra yaptıra devam ediyorum hayata, Ajda Pekkan gibiyim. İlk günkü çekiciliğim hala var, öyle diyorlar. Önemli olan iç güzelliktir, onu da zaman zaman yeniliyorum. Hayranım çok. 3 kapılı olanım da var, 5 kapılı olanım da.
Mercedes G Class

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım