Otomobil Videoları

10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
Muhtemelen Leon galip gelmiştir
Acaba neden poloyu surerken çok egleniyormus gibi yapıyor? Çok bariz bir şekilde vw övüyor her testte. B sınıfında ne geçiş hızı Allah aşkına? Ben kendi adıma ne kadar sorunsuz o kadar iyi derim. Ayda yilda bir kullandığım araba olur tamam o cift kavrama olsun çok performansli olsun da. Günlük arabada ne gerek var..
Poloyla viraja giriyor direksiyonu yarım tur sağa ceviriyor araba düz gidiyor hahaha çok iyi diyor. Hic sevmiyorum şu adamı yav

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
iyi günler. ben bu testteki yorumlara katılıyorum. görüntülerde polo daha renkli bir sürüş sergilemiş bana göre
saygı duyarım tabıkı fıkrınıze. ama benım ıcın otopark.com dakı sınanın fıkırlerı benım kafamdakı fıkırlere ve goruslere daha cok uyuyor. ıyı bır yol tutusun ne anlama geldıgını az cok bıldıgımden arkası kopan renklı surus bana hıtap etmıyor. bu yuzden de bana gore fıesta ıle polo nun rekabetı yol tutus konusunda cok farklı yerlerde konumlandırıldı genel olarak arac testlerınde.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
olum sınana bı 5 dk yanladı dıye bmw arac vermeyı kestı bu ne ıs sımdı alfanın omur bıllah vermemesı lazım camı bır kırdın okey sonra bırdaha kırdı pes

inatla uğraştı bi de daha fena kırmak için asdfasfd

@bt yılaaan :p

alfafanboyonline :p

Son düzenleme:

akif51bmw

Elit Apaçi
21 Ocak 2018
142
265
885
saygı duyarım tabıkı fıkrınıze. ama benım ıcın otopark.com dakı sınanın fıkırlerı benım kafamdakı fıkırlere ve goruslere daha cok uyuyor. ıyı bır yol tutusun ne anlama geldıgını az cok bıldıgımden arkası kopan renklı surus bana hıtap etmıyor. bu yuzden de bana gore fıesta ıle polo nun rekabetı yol tutus konusunda cok farklı yerlerde konumlandırıldı genel olarak arac testlerınde.
ben de sizin fikrinize saygı duyarım :) aslen ben de virajları ray gibi dönen araçları daha uygun buluyorum kendime. testerlar arkasının oynamaya müsait olmasını iyi bir şey olarak nitelediği için bu doğrultuda yorum yaptım

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,232
45,833
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Pistte, onca aracın içinde Raptor tam bir koca ayak gibi durmuş :D
Koca ayak :D
070_Ford_Motorland.jpg.401238fe1fb04a6efa11c67ebea2a9b4.jpg
Tekerlekler havada en sevdiğim :rolleyes:
023_Ford_Motorland.jpg.6eb05e67f3bf4761128ae8ec5e92f4b1.jpg

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım