Hangi takim taraftarisiniz? (Alfabetik siraladim, hak gecmesin :D)

• Kullanılan toplam oy
    79
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

candiyebilirler

Profesör
16 Eki 2016
138
435
1,885
İstanbul
Marka
Seat
Süperligin tadı tuzu kalmadı passolig saolsun. heyecan 2. 3. ligde artık.
Hocam, amatör branşlar ve altyapı maçlarını takip etmenizi tavsiye ederim. Özellikle altyapı maçlarında takım ruhunu ve arma aşkını çocukların gözlerinde görebilirsiniz. Hem de passolig gibi -benim gözümde- yasal yolsuzluk ve karaborsa mecburiyeti yok..

saracer

Panpa
Destekçi
6 Kas 2016
1,239
5,027
4,470
40
Istanbul & Basra (Irak)
Marka
Lexus
Aslinda her ne kadar somut bir gosterge olmasa da (katilim sayisi itibariyle), tam da bekledigim sonuctu FENERBAHCE nin daha cok oy almasi. Cunku malum GS bayanlar tarafindan daha cok desteklenen bir takim. Bayanlarin olmadigi yerde FB nin ustunlugu kendini belli etti :D

Futboldaki etki kadar olmasa da umarim FB nin Euroleage Sampiyonlugu gelecek nesillerin FB ye daha sicak olmasina neden olur, tipki GS nin UEFA ve Super kupayi almasindan sonra oldugu gibi.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,037
7
51,372
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Aslinda her ne kadar somut bir gosterge olmasa da (katilim sayisi itibariyle), tam da bekledigim sonuctu FENERBAHCE nin daha cok oy almasi. Cunku malum GS bayanlar tarafindan daha cok desteklenen bir takim. Bayanlarin olmadigi yerde FB nin ustunlugu kendini belli etti :D

Futboldaki etki kadar olmasa da umarim FB nin Euroleage Sampiyonlugu gelecek nesillerin FB ye daha sicak olmasina neden olur, tipki GS nin UEFA ve Super kupayi almasindan sonra oldugu gibi.
Kadın basketbol maçında rakip takımın başkanını tokatlayan bir başkan olduğu için FB'nin kadın taraftarının daha az olması gayet normal.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes

kadın taraftar sayısına göre forumdaki anketi değerlendirmeniz ilginç. Forumda 4 oy farkla Fbnin önde olmasınında bi anlamı olduğunu düşünmüyorum. Gs Bjk Antalya trabzon da önde olsa yine aynı şey olurdu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım