Otopark.com / Antalya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
Sıcak bir Antalya akşamından hepinize selam olsun kar lastiği nedir bilmeyen güzel hemşehrilerim. :D

fd6372cc-a26a-4ab0-b926-6f50afe4abf7.jpg

Son düzenleme:

atakanberk07

Asfalt Kurutucu
13 Eyl 2016
31
26
595
25
Antalya
antalya/konyaaltı ndan selamlar beyler konyaaltında zaman buldukça görüştümüz @wvgti yavuz abide var ---
ehliyeti olan varmı otopark buluşmasına gelen oldumu??

atakanberk07

Asfalt Kurutucu
13 Eyl 2016
31
26
595
25
Antalya
Ehliyet yok, buluşmaya da gelemedim. Ehliyeti bi alaydık iyiydi daha iki yıla yakın zaman var.
valla ben baya bi gün saydım ve artık son geri sayıma başladım 1 ekim de direksiyon sınavı var allah izin verirse 8 ekim gibi geçici belgeyi alırım :D yazılı sınavdanda 82 aldım ve son 2 gün çalıştım ve kalıcam diye çok korktum :D

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
valla ben baya bi gün saydım ve artık son geri sayıma başladım 1 ekim de direksiyon sınavı var allah izin verirse 8 ekim gibi geçici belgeyi alırım :D yazılı sınavdanda 82 aldım ve son 2 gün çalıştım ve kalıcam diye çok korktum :D
Yazılı sınavdan 100 alma gibi bir hedefim var. Hiç çalışmadığım kadar çalışmayı düşünüyorum. Nedenini bilmiyorum inat galiba.:D

Bu geçici ehliyet neyi sınırlıyor. Veya olayı nedir diyeyim.

atakanberk07

Asfalt Kurutucu
13 Eyl 2016
31
26
595
25
Antalya
valla erteledim hep yarın yarın dedim perşembe günü fark ettim ki cumartesi sınav var :D 2 gün baya kastım 82 aldım neyse-- :D
geçici belge o direksiyon sınavından 1 hafta sonra sana ehliyet alma hakkının olduna dait belge veriyorlar ve o belgeyle 15 gün ehliyetli bir şekil de kullana biliyorsun onun sebebi ise trafik şube çok kalabalık olacağı için o sana verdikleri a4 kağıtla trafik subeye gidiyorsun ve sana yııllardır o günü beklediği şeyi veriyorlar :D
inşallah bi aksilik yaşamam sınav arabam 2009 symbol 440k km-1.4 benzinn&tüp sınava tüpte gircem :(

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
valla erteledim hep yarın yarın dedim perşembe günü fark ettim ki cumartesi sınav var :D 2 gün baya kastım 82 aldım neyse-- :D
geçici belge o direksiyon sınavından 1 hafta sonra sana ehliyet alma hakkının olduna dait belge veriyorlar ve o belgeyle 15 gün ehliyetli bir şekil de kullana biliyorsun onun sebebi ise trafik şube çok kalabalık olacağı için o sana verdikleri a4 kağıtla trafik subeye gidiyorsun ve sana yııllardır o günü beklediği şeyi veriyorlar :D
inşallah bi aksilik yaşamam sınav arabam 2009 symbol 440k km-1.4 benzinn&tüp sınava tüpte gircem :(
440k km nedir yav ? Zeytinköy' de bir kursa falan mı yazıldın ne yaptın. :D Bu kadar dip bir araçta olmaz. Polo, İ10 falan olan yerler vardı onlara gitseydin. :)

atakanberk07

Asfalt Kurutucu
13 Eyl 2016
31
26
595
25
Antalya
440k km nedir yav ? Zeytinköy' de bir kursa falan mı yazıldın ne yaptın. :D Bu kadar dip bir araçta olmaz. Polo, İ10 falan olan yerler vardı onlara gitseydin. :)
zeytin köyde naptın yav ordan ehliyet almak dert olur :D kardeşim konyaaltı sürücü kursu adamın araçları manuel corsa symbol otomatik focus u vardı altın kum sürücü kursunun araçları i10 falan sen nerede ikamet ediyorsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım