Otopark.com Üye Araç Testleri - Haydi Araçlarımızı Tanıtalım Yabancı Gözüyle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,066
3
15,354
5,720
27
Istanbul
Marka
Honda
Bence bunu tek başlık altında yapmayalım.

Bize birkaç gün verin. Bu hafta içinde bununla ilgili bir altyapı çalışması yapalım. Yeni bir bölüm açalım.

Bir araçla alakalı birden fazla kişinin görüşü olabilir, onları herkesin kendi ismi altında birleştirerek sunarız.

Şimdilik burada bununla ilgili fikir alış-verişi yapabiliriz isterseniz. Ama şimdiden başlamayalım. Ayrı bir bölüm yapalım ki Google'da ilgili aracı aratan birisi içerisinde bir sürü görüşün olduğu bir konuyu rahatlıkla bulabilsin :)

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
O vakit ben eski arşivimi bir kurcalayayım öyle kısa kısa videolar filan varsa güzel bir hazırlıkla başlayayım. O sırada da yönetimden arkadaşlar görürse belki ayrı bir bölüm vs açarlar artık forum düzenlemesine nasıl uyarsa, oradan başlarız. 1-2 güne ilk açılışı yaparım hayırlısıyla :)

Benim ev müsait olsa, boy boy video çekecemde, sıkıntı var. Zaman sıkıntısı

ESEB19

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
423
425
1,395
Marka
Volkswagen
Bence bunu tek başlık altında yapmayalım.

Bize birkaç gün verin. Bu hafta içinde bununla ilgili bir altyapı çalışması yapalım. Yeni bir bölüm açalım.

Bir araçla alakalı birden fazla kişinin görüşü olabilir, onları herkesin kendi ismi altında birleştirerek sunarız.

Şimdilik burada bununla ilgili fikir alış-verişi yapabiliriz isterseniz. Ama şimdiden başlamayalım. Ayrı bir bölüm yapalım ki Google'da ilgili aracı aratan birisi içerisinde bir sürü görüşün olduğu bir konuyu rahatlıkla bulabilsin :)
Tam olarak bundan bahsediyordum öz. Google meselesi

Feridun

Profesör
24 Ara 2017
185
678
2,135
Ankara - Almanya
Marka
Nissan
elimde incelemek icin baya guyel araclar var elimden geldigince bende katkida bulunurum video cekmeyi pek beceremem ama elimden geleni yaparim. bu dusunceler guzel bence

CanSoylu

Profesör
8 Eyl 2016
258
353
1,445
45
İstanbul
Bu konseptin en baba hali aslında birbirine yakın oturan takipçilerin ortak bir zamanda buluşup 10 ar yada 15 er dk lık süre içinde birlikte hareket ederek araçlarını test etmeleri hatta sözü aracına binen arkadaşa yorumlarını söylemesi için daha çok bırakması şeklinde olsa hem kaynaşma hem de daha nesnel olma açısından güzel olurdu.

Gökhan61

Gökhan K.
Panpa
Beta Programı
21 Eyl 2016
1,499
1
4,826
4,070
41
Trabzon
Marka
Renault
Bu konseptin en baba hali aslında birbirine yakın oturan takipçilerin ortak bir zamanda buluşup 10 ar yada 15 er dk lık süre içinde birlikte hareket ederek araçlarını test etmeleri hatta sözü aracına binen arkadaşa yorumlarını söylemesi için daha çok bırakması şeklinde olsa hem kaynaşma hem de daha nesnel olma açısından güzel olurdu.
Bunu burda arkadaşlarla bende düşündüm aslında. Pek çok marka model araç testi paylaşabilirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım