OTOPARK KOMSULARIMIZ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hakikionur

Panpa
Beta Programı
16 Eyl 2016
519
1,270
2,520
30
Marka
Volvo
Merhaba herkese
Gungoren koyicinde ki kapalı otoparkta ki (adini unuttum)
eğer sahipleri burdaysa,
tam karsimizda buluna clio 3 rs'e (her arabaya binisimde saygi duyarim)
Gümüş e39 m5'e ( bi kere gordum keske hep biraksa da gecerken suzsem)
Son kasa X Trail 2.5 dci 4x4'e (bu aracin bu motor seceneginin olup olmadigini bile bilmiyorum ama arkasinda öyle yaziyor gayet orjinal bir sekilde ozel siparis sanirim)
Mor guiletta QV'ye selam olsun.
Eğer forumdalarsa tanisalim.
P.s: Beyaz xc60

Bu baslik altinda ayni otoparkta veya bolgede yasayan forum uyeleri birbirini bulabilir diye dusunuyorum.
Belki bi facebook da burdan cikar :D

kaansoysal

Profesör
19 Eki 2016
415
514
1,645
32
Mersin
Mersindeyim daha otoparkla ilgili konuşan birine rastlamadım nerde bu mersinde ikamet edenler bulamadım :)

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,607
18,394
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Dershaneden bi panpa buldum ama forumda değil.Bizim orda da sıkı otopark takipçisi görmedim.

CanSoylu

Profesör
8 Eyl 2016
258
353
1,445
45
İstanbul
Ömür Plazanın alt katında kırılmaz cam filmlerini yaptırmıştım. Würth ün bayisiydi orası güzel ve hızlı montaj yapıyorlardı

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Orhangazideyim...
Bana park yerini veren Renault master kapali van sahibine tesekur ederim. Arabasi kapisina sigmiyor. Bende benim evin kapi onunu ona verdim.
Yanima park eden baz paket dacia logan sahibine tesekur ederim. Up uzun arabasini park sensorsuz dikkatle cikarirken benim arabama cok dikkat ediyo. Karsi apartmandaki 2003 doblo sahibi emekli abi kaldirama sivadan rampa yapti. Iki arabalik park alani yapti... Ne guzel yol acik oldu... Galiba ayni apartmana lineali bir genc tasinmis. Geliyor kaldirima park ediyor benim evin. Ben ayten ile ikidefa sifir park ettim. Anladi artik sokak basina park ediyor.
Neyse devlet baba 2 arbalik yola sagli sollu kaldirim yaptilar. Bizde 4 apartmandan 7 otomobiliz. Karsilikli anlayisla yolu bir sekilde kullaniyoz. Tesekkur ederim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım