OTOPARK'a ne oluyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tiffani

Profesör
14 Eki 2016
57
85
1,060
Niğde
Marka
Volkswagen
Arkadaşlar herkese merhaba.

Şimdi üzülerek birşeyler söylemek istiyorum.

Benim her gün girip takip ettiğim üç site var. Webtekno, Shiftdelete, OTOPARK.

Kimse kusura bakmasın ama yeni tanıtılan araç modellerini artık otopark.com dan değil Takip ettiğim diğer teknoloji sitelerinden öğreniyorum. Zaten sizde artık siteye girdiğinizde hep eski haberleri görmekten sıkıldınız. İçeriklerin az olduğundan sıkıldınız. Her gün aynı her gün aynı. Benim tahminim artık siteye girişlerde azalıyor gibi geliyor.

Arkadaşlar Editörler ne iş yapıyor yahu?

Tiffani

Profesör
14 Eki 2016
57
85
1,060
Niğde
Marka
Volkswagen
Hayır benim dikkat çekmek istediğim nokta otoparkta görmek istediğim haberleri iki haftadır diğer teknoloji sitelerinde görmem. Videodan ziyade sitede bir hareketlilik yok. Bizler her gün giriyoruz ama, şahsen ben son bir haftadır anasayfalar yüklendikten sonra geri çıkar oldum.

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Video konusuna bir şey diyemem, eskiden beri videoları muhabbet için izleyen biriyim, çok sık gelmemesi dert değil bana göre.
Ancak haber konusu eskiden beri böyle. Otopark.com benim takip ettiğim süre içinde hiç bir zaman güncel haber kaynağı olmadı. Haber düşüyor, çoğu sitede yayımlanıyor bir hafta kadar sonra otopark'ta yer alıyor.

Tiffani

Profesör
14 Eki 2016
57
85
1,060
Niğde
Marka
Volkswagen
Video konusuna bir şey diyemem, eskiden beri videoları muhabbet için izleyen biriyim, çok sık gelmemesi dert değil bana göre.
Ancak haber konusu eskiden beri böyle. Otopark.com benim takip ettiğim süre içinde hiç bir zaman güncel haber kaynağı olmadı. Haber düşüyor, çoğu sitede yayımlanıyor bir hafta kadar sonra otopark'ta yer alıyor.
Evet. İşte çok güzel bir noktaya değindin ve çok iyi anlattın.

kaptan

Asfalt Kurutucu
27 Ara 2016
32
13
595
Tmm bir hafta sonra gelsin onuda anlarım o zaman geçen hafta hiçmi haber yoktu ki bu hafta site durgun arkadaşın dedigine katılıyorum siteye giriyorum ve geri çıkıyorum site hep aynı

Tiffani

Profesör
14 Eki 2016
57
85
1,060
Niğde
Marka
Volkswagen
Beni üzen nokta, haberler artık @sputnik in dediği gibi heryerde yayınlanıyor bir hafta sonra girilirse burda çıkıyor. Yani okunsa da olur okunmasa da olur mantığı gibi birşey. İşini seven editörler bunu böyle yapmamalı.

Alcantara

Batuhan KARALAR
Yönetim
Editör
7 Eyl 2016
1,052
1,185
2,570
27
İstanbul
Marka
Renault
Arkadaşlar herkese merhaba.

Şimdi üzülerek birşeyler söylemek istiyorum.

Benim her gün girip takip ettiğim üç site var. Webtekno, Shiftdelete, OTOPARK.

Kimse kusura bakmasın ama yeni tanıtılan araç modellerini artık otopark.com dan değil Takip ettiğim diğer teknoloji sitelerinden öğreniyorum. Zaten sizde artık siteye girdiğinizde hep eski haberleri görmekten sıkıldınız. İçeriklerin az olduğundan sıkıldınız. Her gün aynı her gün aynı. Benim tahminim artık siteye girişlerde azalıyor gibi geliyor.

Arkadaşlar Editörler ne iş yapıyor yahu?
Merhaba,

Takipçilerimizin büyük kısmının da bildiği gibi editör kadromuzun çoğunluğu üniversite öğrencilerinden ve üniversiteye hazırlık dönemindeki arkadaşlarımızdan oluşuyor. Son 2 haftada final sınavları başladı ve takdir edersiniz ki bundan dolayı büyük bir sıkışıklık söz konusu oluyor. Kendimden yola çıkarsam günlük ortalama 2-3 sınava giriyorum ve boş anımda yeni haber girmeye çabalıyorum.

Bu durumun biraz can sıkıcı olduğunun farkındayım, lakin en geç bu hafta sonuna kadar normal haber akışına dönüleceğinin garantisini verebilirim. En azından ben hayatın rutin akışına geri dönebileceğim ve elimden geldiğince fazla içerik üretmeye gayet edeceğim.

İlginiz için Otopark ekibi adına teşekkür ederim.

Son düzenleme:

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Valla ben uzun zamandır güncel içeriği forum içerisinden rakip ediyorum. Test beklentim filan kalmadı, gelirse bonus oluyor. Ama forum giderse ben de giderim muhtemelen.
+123456
Anasayfaya girmeyeli aylar oldu neredeyse.
Acı gerçek ama yapacak bir sey yok.
Artık ilgimi çekmiyor otomobil haberleri.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Zaten içeriklerin çoğu foruma düşüyor ve yeni bir haber oldu mu direk o konu hakkında konuşmak isteyen burada başlık açıp konuşulmaya başlanıyor hatta bazı haberler burada konuşuluyor 3-4 gün sonra ana sayfa da haberi yazılmış oluyor.
Şahsen bende anasayfaya çok bakmıyorum.

Tutar.1903

Anıl Tutar
Profesör
22 Ara 2016
510
999
1,970
ankara
Marka
Citroen
Arkadaşlar yanlış anlamayın ama ben editör sıkıntımız var savunmasına pek inanmıyorum örnek olarak Noyan Beyi keşfettim adam Doktor okadar yoğunlukta hergün video çıkartıyor ama otoparkta yanlızca işi bu olan sinan and ve diğer ekipten en fazla haftada bir video çıkıyor sanırım biraz tembbellik seziyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım