Otopark'ta kedi sorunsalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
Çamaşır suyuyla suyu karıştırıp dök diyen veteriner galiba kendisine iş arıyor. Aynı camlara top attıran camcı misali. :) Çamaşır suyu etkili değil ve tehlikeli hayvanlar için.

Yaşadığın soruna çözüm olabilecek özel üretim kokulu spreyler var. Aracının etrafına kalkan şeklinde sıkabilirsin.

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Kediler arabaya isemezler koku birakirlar. Sizin kediler de baya terbiyesizmis, cama koku mu birakilir ? Yerde yuruyen hayvansin lan sen arabanin tepesinde ne isin var ? Bizim buradakiler egitimli en fazla tamponlara koku birakiyor. Yani arabaya iseyen kediye pek ihtimal vermiyorum ancak isiyorlarsa gercekten sikinti. Ancak basima gelse sahsen pek takmazdim, ezilmesinler yeter.
Mahalledeki tum kedilerin as eviyiz diyebilirim. Kapinin onunde besledigim kedilerden birinin yavrusunu oyle ezmistim, nasil uzuldum anlatamam. Normalde arabayi calistirdigimda kacarlardi, tekerlegin altina girmis kacmamis yavrucak. Uzun sure aklimdan cikmadi o sahne
Ne kadar da dikkat etsen olacagi varsa oluyor maalesef

Son düzenleme:

AcemiSofor

Asfalt Kurutucu
31 Ocak 2018
94
84
560
Abi kullandığın kimyasalların çoğu bıraktıkları kokuya çok benziyor.O yüzden çamaşır suyu ve türeviyle ne kadar silersen sil onlar için koku nerdeyse aynı olarak kalıyor.Benim kedimde sirke işe yaramıştı.İnternette tuvaletlerini yapmasınlar diye kovucu spreyler var alabilirsiniz.Sirkenin işe yaraması lazım ama

Ali Karaer

Ali Karaer
Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,071
2,323
2,770
26
Nevşehir/2000 Evler
Marka
Aixam
Kediler arabaya isemezler koku birakirlar. Sizin kediler de baya terbiyesizmis, cama koku mu birakilir ? Yerde yuruyen hayvansin lan sen arabanin tepesinde ne isin var ? Bizim buradakiler egitimli en fazla tamponlara koku birakiyor. Yani arabaya iseyen kediye pek ihtimal vermiyorum ancak isiyorlarsa gercekten sikinti. Ancak basima gelse sahsen pek takmazdim, ezilmesinler yeter.
Mahalledeki tum kedilerin as eviyiz diyebilirim. Kapinin onunde besledigim kedilerden birinin yavrusunu oyle ezmistim, nasil uzuldum anlatamam. Normalde arabayi calistirdigimda kacarlardi, tekerlegin altina girmis kacmamis yavrucak. Uzun sure aklimdan cikmadi o sahne
Bu mesajınız hastaneye giderken arabamızın altında yavru kediyi hatırlattı bana aklıma geldikçe içim parçalanıyor :(

Cussler

Panpa
5 Eki 2016
3,477
8,934
4,970
Marka
Toyota
Cam kumdan yapıldığı için camı kum zannediyor olabilirler mi? Başka yerlerde de duymuştum kedilerin özellikle camlara yaptıklarını

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,814
1
4,142
3,770
İstanbul
Marka
MINI
arabaları çalıştırırken kaputa da dikkat o kediler zamanla içeri de girmeye başlar. vurmayla vs çıkmıyor maalesef fırlamalar. kedi hastasıyım ama bazen inatları insanı kanser eder :)

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,282
45,924
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
hahahahahaahahah ilk defa kedinin cama sıçtığını görüyorum çok enteresan
Kum nasıl sanıyor anlamıyorum..Gerçi @Cenk 'in paylaştığı videoda sanki kummuş gibi tepkiler veriyor
Bir ilke tanıklık ettim o videodan sonra :D. Şaşkınım evet
Kimyasallarla karistirilsa da camin icinde ki kumun kokusunu aliyordur belki. Cunku cami koklaya koklaya kumla orter gibi ortmeye calisiyor. Hayir kedinin de kafasi karisti :D

CaliKaan

Panpa
Stage 2
31 Ara 2017
606
1,465
2,520
30
Riverside, California
Marka
BMW
Benim köpeğim varken ben çok kullandım o koku giderici spray den eşek sıpası yine gelip aynı noktaya yapıyordu, veteriner de o koku gidericilerin çok etkili olmadığını satmak için satmak istemedi valla esnaf çocukmuş..

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,282
45,924
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Hayvanlar da haklı bir yerde..Etrafta kum veya yumuşak toprak yoksa yapacak bir şey yok :D
Aynen öyle.. Her yer beton olunca hayvanların da bünyesi bozuluyor. İşin kötü yanı bunlardan bir tanesi bile arabanın üstüne yapsa o artık yol oluyor.. Diğer kediler hem bundan görüyor hem de kokusunu bıraktığı için araba bildiğin umumiye dönüyor :D

hi-men

Profesör
8 Eyl 2016
180
290
1,335
Aydın
Marka
Fiat
Arabaları 1-2 hafta başka yere çekin. Kediler sizin arabayı bulamayacağından başka yer için tuvalet alışkanlığı kazanacaklardır. Arabaları geri getirdiğinizde tekrar üstüne gelirler mi orasını bilmiyorum. Gene de bir deneyin derim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım