AÇIK Paliodan sonra Civic Fb7

Bedirhan51

Bedirhan ÖZDEMİR
Profesör
19 Şub 2019
69
75
1,010
22
Muğla
Marka
Fiat
Herkese selamlar,
Bildiğiniz gibi nisan ayında bir Palio Go 1.2 16v araç aldım aracımdan çok memnunum ama yılbaşından sonra biraz borçlanıp daha üst bi arabaya geçme planım var. Bundan dolayı da araştırma yapıyorum ve şuan civic fb7 bana mantıklı geliyor.
Kullandıysanız ya da duyduysanız Civic Fb7 nasıldır?
Lpg uyumu sebebiyle tercih etmeyi düşünüyorum.
Palio Lpg’de 7-8 litre arası yakıyor civicte bu tüketim nasıldır?
Civic tercih edersem otomatik tercih edeceğim şanzımanı 5 iler klasik otomatik arıza çıkaracağını düşünmüyorum yorumunuz var mı?
Ve evet maalesef yılda ortalama 50-60 bin km yol yaptığım için palioya lpg taktırdım…

BavarianEngineer

Alperen Ç.
Panpa
30 Nis 2018
455
1,064
2,695
Ankara
Marka
BMW
İş yerinde bir tanıdığım kullanıyor. 90 bin km civarında 4 sene önce aldı aracı. Alırken, bakımlarında ve arızalarında hep yanındaydım. Araç 2012 model, otomatik ve Eco serisiydi yani fabrikasyon LPG'liydi. Aynı paraya 2014 ve 2015 modelini alabilecekken sırf 40. yıl özel serisi ve dolu diye 2012 model tercih etti. Baya da yol yapıyor sanıyorum şuan 220 bin km'lerde çok memnun aracından. LPG regülatör ve ısı sensörü arızaları harici bir arıza yaşamadı. Sadece arka cam ile tavan birleşim noktasından boya dökülmesi yaşadı. Oda kronikmiş araştırmalarımıza göre. Harici çekiş ile alakalı şikayeti biraz var düşük devirlerde isteksiz ancak yüksek devirlerde güzel çekiyor. Başka olumsuz bir durum yaşamadı, FB7'lere aksesuar baya yakışıyor.

Bedirhan51

Bedirhan ÖZDEMİR
Profesör
19 Şub 2019
69
75
1,010
22
Muğla
Marka
Fiat
İş yerinde bir tanıdığım kullanıyor. 90 bin km civarında 4 sene önce aldı aracı. Alırken, bakımlarında ve arızalarında hep yanındaydım. Araç 2012 model, otomatik ve Eco serisiydi yani fabrikasyon LPG'liydi. Aynı paraya 2014 ve 2015 modelini alabilecekken sırf 40. yıl özel serisi ve dolu diye 2012 model tercih etti. Baya da yol yapıyor sanıyorum şuan 220 bin km'lerde çok memnun aracından. LPG regülatör ve ısı sensörü arızaları harici bir arıza yaşamadı. Sadece arka cam ile tavan birleşim noktasından boya dökülmesi yaşadı. Oda kronikmiş araştırmalarımıza göre. Harici çekiş ile alakalı şikayeti biraz var düşük devirlerde isteksiz ancak yüksek devirlerde güzel çekiyor. Başka olumsuz bir durum yaşamadı, FB7'lere aksesuar baya yakışıyor.
Teşekkür ederim yorumunuz için

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım