Pasta&Cila

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cem Ozbay

Asfalt Kurutucu
7 Eki 2016
2
0
535
Arkadaşlar aracıma pasta&cila yaptırmak istiyorum ama izmirde yeniyim. Buralarda bu işi iyi yapan neresi var pek bilmiyorum. Bilen bir arkadaş bana yardımcı olursa sevinirim. Teşekkürler

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
İzmir'de hardcore garaj var Cem abi işini çok iyi yapar. İnternette hardcore garaj olarak aratırsanız yaptığı işçiliği görürsünüz. İzmir'de olsam düşünmeden teslim ederim aracımı. Ya da meguiars/sonax ikisinden birini seçin :)

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
İzmir'de hardcore garaj var Cem abi işini çok iyi yapar. İnternette hardcore garaj olarak aratırsanız yaptığı işçiliği görürsünüz. İzmir'de olsam düşünmeden teslim ederim aracımı. Ya da meguiars/sonax ikisinden birini seçin :)
seramık orada 2 mılyar ustuydu en son

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
İşçiliği çok iyi ama :)
Sökülmedik yer birakmaz arabada
Ama pahalı tabi :)
hakettıgınden gram suphem yok en ıyılerındendır ama zaten bole butık calısan yerlerın cogunlugu bu fıyatta . meguıars denmıs mesela ben onları sevmıyorum ısım hakkını alıp ısten anlamayan ınsan koyabılıyorlar ıstanbulda eger arabanızı dusunuyorsanız en az 2 gozden cıkarılmalı. ha bana gore boya koruma sacma bır konu ama o baska yerın muhabbetı :D

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
İstanbulda meg. ve sonax'dan daha kaliteli ve özenli işler yapan yerler mevcut.
Şahsen en son tercih edeceğim firmalar bunlar :)

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
İstanbulda meg. ve sonax'dan daha kaliteli ve özenli işler yapan yerler mevcut.
Şahsen en son tercih edeceğim firmalar bunlar :)
ben yaptırmıstım cok ıyı bır yere. sonra gemıye gıttık arabayıda bıraktık garaja . sen gıt peder ıhtıyac olmus buyuk bagaja al ızmıre gıt. orada araba les olsun ben kızarım dıye gıt benzıncıde yıkat. hemde bır defa degıl hanı gıttıgınde bır oradayken bır donerken bıde totalde 3 kere yıkanmıs. tanıyamadım geldıgınde arabayı. en guzelı folyo

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Onun da bakımı zor be
En ufak bi taş vursa delinecek hava alacak kalkacak komple uğraş dur
soyle dusun ama. arabanın cıplak yuzune tas geldımı seramıkmıs vs tırt folyo bır derece daha ıyı bence. ayrıca seffaf olunca oyle cok goze batmıyor yahu . bızım arkadasta beyaz a3 e yaptırdık ustune sımlı beyaz folyo kaplattık ısletmemek ıcın ruhsata sonra arka tamponu degdırdı bır kac yere ufak hasar aldı ama oyle kullanıyor yanı ıslemsız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım