PetrolHead Whatsapp grubu uyeleri burda mi? :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,539
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
İkisinde de aynı anda muhabbet dönüyor hocam. Orada da iyi ortam oluştu arkadaşlık adına.
Valla haklı olabilirsinizde ben site yöneticisi olsam bu konuyu bile kaldırırım yani :)) Ki mesene dönemlerinde adminlik yaptığım sitelerde yapmıştım bunu :D :D site içersinde paralel mesene grubu kurmak için konu falan açıldı bende o meseneyi sileceğsiniz dedim konuyu sildim :D

MertEren

Panpa
8 Eyl 2016
1,216
2,194
3,770
26
İstanbul
Valla haklı olabilirsinizde ben site yöneticisi olsam bu konuyu bile kaldırırım yani :)) Ki mesene dönemlerinde adminlik yaptığım sitelerde yapmıştım bunu :D :D site içersinde paralel mesene grubu kurmak için konu falan açıldı bende o meseneyi sileceğsiniz dedim konuyu sildim :D
Aman hocam ne yaptın. O grupta duayen insanlar bile yer aldı. :D

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
İyide biz o grupta burda konuşmadığımız şeyleri de konuşuyoruz ve hepimiz çok iyi arkadaş olduk o yüzden kapanmaz bizim grubumuz ayrıca paralel değiliz ki hepimiz ayrı ayrı aktifiz forumda.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,539
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
İyide biz o grupta burda konuşmadığımız şeyleri de konuşuyoruz ve hepimiz çok iyi arkadaş olduk o yüzden kapanmaz bizim grubumuz ayrıca paralel değiliz ki hepimiz ayrı ayrı aktifiz forumda.

yav yok ben kendi yaptığımı söylüyorum paralelsiniz demiyorm o zamanlar sitedeki bi kişi artsa olley bi üye geldi modundaydık o yüzden :)) üzerinize alınmayın ben siz böle bölesiniz demiyorum ben öyle demiştim o zaman diyorum o zamanki forum siteleriyle şimdikiler arası uçurum fark :)

MertEren

Panpa
8 Eyl 2016
1,216
2,194
3,770
26
İstanbul
yav yok ben kendi yaptığımı söylüyorum paralelsiniz demiyorm o zamanlar sitedeki bi kişi artsa olley bi üye geldi modundaydık o yüzden :)) üzerinize alınmayın ben siz böle bölesiniz demiyorum ben öyle demiştim o zaman diyorum o zamanki forum siteleriyle şimdikiler arası uçurum fark :)
Aşk acısını bile konuşuyoruz o kadar derinleştik grupta panpa gel istersen sende :D

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Geyik başlığında gece dönen muhabbeti gördükçe gruptakileri tahmin edemiyorum. Allah kolaylık versin ahahah
Abi varya neler neler. Grup iyi ya her türlü derdimizi eğlencemizi konuşuyoruz siyaset de yapıyoruz baya da eğleniyoruz :). Gelen genelde pişman olmuyor yada telefonu kaldırmadığı için veya çok mesaj geldiği için çıkıyor.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,539
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Ben evlendikten sonra tövbe ettim wp gruplarına sıkıntı çıkıyor :D dönen muhabbeti de az çok tahmin edebiliyorum :)

Benim 2 tane whatsapp grubu var, biri denizli radar grubu yönetici olmasam ondan da çıkacam kafası güzel olan yazıyor :D :D bi de #FAA grubu var ki onu da sevgilim olunca engellemek durumunda kalacağım bi saatten sonra sapıtıyolar :D :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım