Peugeot 106 GTI Test sürüsü / Otoban faresi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ülkemizde 2. el piyasasında yoğun talebi olan 106 ın test sürüşü daha önce internete türkçe test sürüşüne denk gelmemiştim :)

sizin 106 hakkında düşünceniz nedir ? Yurtdışında fazlasıyla piste ucuz maliyetli başlangiç araçı olarak kullanılan bu araba, ülkemizde ne yaziki bu konumda kullanılmıyor bana sorarsanız ...

stan

Rahmi Tanır
Panpa
8 Eyl 2016
1,719
1
6,483
4,070
36
İzmir
Marka
Alfa Romeo
Kaza durumunda kağıt gibi ezileceği bilindiğinden, sokakta bu arabayla gazlayanlara gerçekten şaşırıyorum. Ama basit bir roll cage ile pistte canavar gibi olur. Hatta izmir pistinde aynen bu şekilde gazlayan bir abimiz var. O arabayı, o hali ile pistte izlemek bile çok keyifli oluyor.

anl_akl

Panpa
8 Eyl 2016
1,247
3,438
3,720
Ankara
Zevkli,karakterli,önü açık tek sorunu @stan abi'nin dediği gibi güvenlik ancak bir düşünüyorum o senelerde hangi araba gerçekten güvenli premiumlar dışında hatta 3 serisi ,c serisi onların bile güvenlik testleri pek içi açıcı değil.Şahsen güvenlik unsuruna eski arabalarda pek takılmamak lazım.İlk çıktığı zamanlarda bile günümüze göre güvensizler bir de yılların verdiği metal yorgunluğu,yıpranma çok daha fazla dikkatli kullanmak gerekiyor.Kısaca severim,sayarım,saygı duyarım 106'ya.

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Sinan Koçun dediği gibi , güvenlik sıfır o yıllardaki bütün arabalarda :D

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Sinan Koçun dediği gibi , güvenlik sıfır o yıllardaki bütün arabalarda :D

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Araba güzel de(farları hariç) bütün warexli arabaların sesi niye aynı :D normal düz boru olunca hepsinin sesi ayrı ama warex olunca aşırı benzerler :D ben mi yanılıyorum gerçekte daha mı farklıdır. Eğer benzerse neden böyle :D

JustLikeOldTimes

Profesör
15 Eyl 2016
72
80
1,010
Araba güzel de(farları hariç) bütün warexli arabaların sesi niye aynı :D normal düz boru olunca hepsinin sesi ayrı ama warex olunca aşırı benzerler :D ben mi yanılıyorum gerçekte daha mı farklıdır. Eğer benzerse neden böyle :D
4 silindirli ses anlamında karaktersiz motorlara takıldıkları için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım