KAPALI Peugeot 206 1.4 sedan 2009 alınır mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TR4N1X

Asfalt Kurutucu
5 Ara 2016
17
20
595
30
Konuyu yanlış yere açmışım özür dilerim. Bu arabanın olumlu olumsuz yönleri nelerdir? Gayet temiz bir araba, bir tanıdığın arabası. Kendisi gayet memnundu ama ilk arabam olacağı için tereddüt ediyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,040
7
51,377
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Öncelikle benim de içinde bulunduğum büyük bir çoğunluğun tipini beğenmediği bir araba. Ama siz bu arabayı düşündüğünüz için bu kişisel kriteri direk geçebiliriz. :)
206 üretildiği yıllara göre yol tutuşu keyifli bir arabaydı. Ama günümüz standartları için özellikle yüksek hız stabilitesi, kullanıcıları tarafından pek beğenilmez. 206 Sedan da malum sonradan türetilmiş bir karoser. Bu nedenle ne kadar dengelidir onu araştırmak gerekir. Dışarıdan bakıldığında arkası çok fazla gezmeye meyilli gibi duruyor. Kullanıcılarına onu sormak gerek. Eğer sürücülük konusunda tecrübeniz iyiyse kendiniz de boş yollarda viraj kabiliyetini ve uzun yolda yüksek hızlardaki karakterini deneyimleyebilirsiniz. Forumda 206 sedanı bilen, kullanmış birisi varsa onun da yorumları faydalı olacaktır. Eğer Peugeot 301 gibi dengesiz bir arabaysa 2 kere düşünün derim. Benim için bu arabanın en büyük soru işareti sürüş dengesidir.

TR4N1X

Asfalt Kurutucu
5 Ara 2016
17
20
595
30
Bu modellerde evet genellikle eski oluyor başka markaların ve km yüksek oluyor bunun modeli 2009 istediği fiyat 24500

hizgis

Elit Apaçi
19 Ocak 2017
129
142
885
Mesela ben 24 bine honda eg kasa si 136 hp alır doya doya gazlarım bu tercih meselesi ama sedan 206 ya hatta hb ine de para vermem açıkçası illa model yılı olsun diyorsan fiat grubuna bak derim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım