Peugeot Rifter Lansmanı Yapıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
9.381869.18.jpg
Peugeot RIFTER , PARTNER in yerini alacak gibi. aracın en önemli özelliklerinden bazıları ; çok çok fazla saklama alanı sunuluyor olması ,benim tahminimce sınıfının en iyi saklama alanlarını sunuyor, Peugeot bu araçta i-cockpit i kullanmış ama göstergeler bu sefer dijital değil, araçta vites kolu olmaması sade bir iç görünüm sağlamış ama sade derken boş değil,elinizi nereye atarsanız atın saklama alanı geliyor,tavandaki aydınlatmalar ve tavandaki gözler mükkemmel düşünülmüş, anahtarsız giriş çalıştırma ,acc,şerit takip asistanı,kablosuz şarj, gündüz ledleri, mercekli farlar GT LİNE da sunuluyor, en sıkı rakibi ise vw CADDY ,vw Caddy aralarında en yaşanabilir hafif ticari olarak görünürdü,ama artık Caddy dın yerini RIFTER alacak gibi.
AYRICA ARAÇTA 8 İLER TORK KONVERTÖRLÜ ''EAT8'' TAM OTOMATİK ŞANZIMAN SEÇENEĞİ MEVCUT

Son düzenleme:

furkankaya585597

Profesör
8 Eyl 2016
1,778
1,064
2,420
Güzel araba içini de çok beğendim. Caddy’e güzel bir alternatif olur ama markadan dolayı almayacak kişi çok olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım