KAPALI Polo GTI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Arkadaşlar, arkadaşla 1 haftalığına arabayı değiştik. 13’ Polo GTI, full stock, 57 binde, tam benim için yapılmış, arabaya bayıldım. Mercedes’i satıp net alıyorum, haberiniz olsun dedim :)

Bu akşamki gazlama ortalamam:

Isınmayan araba yoktur, yeteri kadar ısıtılmayan araba vardır :)

Yemleniyoruz:

Bu arabaya yol tutmuyo diyen çarpılır, 16’ üretimli Falken var, gayet iyi yol tutuyo, bide arabanın şaside işlem var, valla arkadaş satıyo, eğer fiyatta anlaşırsak alabilirim :)

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,211
45,803
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Sen aracın geçmişini ve sahibini bilip, tanıyıp ona göre alır kullanırsın. Ama sık araç değiştirdiğin için başkasına şasesi işlem görmüş şekilde satmak kolay olur mu orasını bilemiyorum. Muhakkak ikna olan bir alıcı çıkar ama uğraştırır mı bilemem. Şase nereden ve ne kadar işlem görmüş ? Mesela şasenin aslının işlem görmesi başka, şaseye sabitlenen tampon demirinin ve birleşim yerinin işlem görmesi başka.

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Bu Kerem Abilerin Gti değil mi? Ben şaside işlemi olacak kadar hasarı yoktu diye biliyodum yanlış biliyormuşum.

Aynen onların, dsg şu an cortingen, 2. Vites titretiyor, geçişler kusursuz değil.

Sen aracın geçmişini ve sahibini bilip, tanıyıp ona göre alır kullanırsın. Ama sık araç değiştirdiğin için başkasına şasesi işlem görmüş şekilde satmak kolay olur mu orasını bilemiyorum. Muhakkak ikna olan bir alıcı çıkar ama uğraştırır mı bilemem. Şase nereden ve ne kadar işlem görmüş ? Mesela şasenin aslının işlem görmesi başka, şaseye sabitlenen tampon demirinin ve birleşim yerinin işlem görmesi başka.

Valla ben çok beğendim ya, epeydir b segmenti iyi yol tutan güçlü araba kullanmamıştım ama sunroofsuz almam lazım çünkü baş mesafesi limit, ayrıca yetkili servisin koyduğu rezil castrol var arabada, hemen ısınıyor ve soğutamıyor araba yağı. Şaside işlem ne kadar var bilmiyorum ama sağ önde net bi sıkıntı var, arabanın frenleri de sıkıntılı.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,211
45,803
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Valla ben çok beğendim ya, epeydir b segmenti iyi yol tutan güçlü araba kullanmamıştım ama sunroofsuz almam lazım çünkü baş mesafesi limit, ayrıca yetkili servisin koyduğu rezil castrol var arabada, hemen ısınıyor ve soğutamıyor araba yağı. Şaside işlem ne kadar var bilmiyorum ama sağ önde net bi sıkıntı var, arabanın frenleri de sıkıntılı.
O aracı alma o zaman. Çok sevdiysen başka bir ilana yönel derim.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,211
45,803
6,820
Zonguldak
Marka
Ford

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Söylenen dışında hasarı yoksa ve tabii şanzımana da baktırılmak kaydıyla temizse alınır. Sen zaten otomobili beğendiysen gerisi teferruat. İçine sinerek kullanırsın.

Yetkili servis bakımlı olduktan sonra şanzıman hatalı olabilir, 800 liraya komple kavraöa değişiyor iyi niyetten, başka örnek:

HATASIZ VW GTI
İlan No: 589175426
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-hatasiz-vw-gti-589175426/detay

Abovvv, mahallemize kadar aynı :D

Hatasız boyasız emsalsiz temizlikte gti
İlan No: 589763865
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...yasiz-emsalsiz-temizlikte-gti-589763865/detay

2013 trafiğe çıkışlı-CTH-yetkili servis bakımlı- garantili
İlan No: 562000148
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...kili-servis-bakimli-garantili-562000148/detay

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,211
45,803
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Yetkili servis bakımlı olduktan sonra şanzıman hatalı olabilir, 800 liraya komple kavraöa değişiyor iyi niyetten, başka örnek:

HATASIZ VW GTI
İlan No: 589175426
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-hatasiz-vw-gti-589175426/detay

Abovvv, mahallemize kadar aynı :D

Hatasız boyasız emsalsiz temizlikte gti
İlan No: 589763865
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...yasiz-emsalsiz-temizlikte-gti-589763865/detay

2013 trafiğe çıkışlı-CTH-yetkili servis bakımlı- garantili
İlan No: 562000148
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...kili-servis-bakimli-garantili-562000148/detay
3.ilanın dilini beğendim. Düzgün birine benziyor. Ufak tefek bir şeyler var ama bilinçli bir kullanıcı gibi. Bakmaya değer :D

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
fritöz :D polo iyi yol tutuyor ama o direksiyon ile tuttuğunu anlamak için kahin olmak gerek. eğlence faktörü yok gibi bir şey. ben cupraa öneririm

Ya kanka bunun sağ ön rot yan sanayiymiş, bi dandiklik var ön sağda, direksiyonu çeviriyorum ama ağır ve suni bir ağırlık, o ağırlık virajda işe yarıyor ama boşaltmıyor direksiyonu.

3.ilanın dilini beğendim. Düzgün birine benziyor. Ufak tefek bir şeyler var ama bilinçli bir kullanıcı gibi. Bakmaya değer :D

Valla bende beğendim, bide mercedes yerine polo alınca elde 20 bin₺ kalıyor, büyük avantaj bence

ShadoWalkn

Panpa
27 Eyl 2016
1,423
2,430
2,570
İstanbul
1000 kere denendi, GTI sıfatı olan tüm VAG grubu motorlar yağ sıcaklığı 105 dereceyi gördükten sonra performans düşüşü yaşıyor. 1'de bile motor 110 - 120 derecede stabil çalışabiliyor. DSG + GTI kombosuyla forumu üstüne yaparız artık. Uzak dur.

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
GTİ'in yol tutuşuyla alakalı değil de gücü aktarma yani tahrik konusunda sıkıntısı var.Yani bir yerde testte izlemiştim araç göstergede yanıp sönen çekiş kontrolü lambasını ancak ve ancak 70-80 km/h hızlara gelince söndürüyor.Alt takım bu kadar gücü iletmekte güçlük yaşıyor diyorlardı.Bir de bunların bazı motor kodlularında yağ yakma problemleri mevcut, bagajda yağ gezdirecek cinsten bir yağ yakmadan bahsediliyor.DSG konusu da zaten hepimizin malumu.Ama manuel(ülkede var mı bilmiyorum?) temizlerine bakılabilir tabii ki.Peugeot 208 GTi'larda aynı para ve yol tutuş, performans anlamında da bir gömlek üstün, ben onları öneririm.

TSIDSG

Panpa
10 Eyl 2016
2,399
9,449
4,970
İstanbul
Ya kanka bunun sağ ön rot yan sanayiymiş, bi dandiklik var ön sağda, direksiyonu çeviriyorum ama ağır ve suni bir ağırlık, o ağırlık virajda işe yarıyor ama boşaltmıyor direksiyonu.

Valla bende beğendim, bide mercedes yerine polo alınca elde 20 bin₺ kalıyor, büyük avantaj bence
ibiza da öyle doğal bir ağırlık yok ama Polo resmen ölüm döşeği, çok kişiliksiz
tabi tercih meselesi şahsen ben ikisine de para vermem :D alınacaksa cupraa tavsiyemdir
virajda hisli bir direksiyon, dengeli bir şasi, kaliteli tepkilere sahip arka takım istiyorsan daha eski arabalara bakman lazım, bu araçların bu özellikler fakiri olduğunu biliyoruz. 208 baksana

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Arkadaşlar, güçlü, fiyat olarak belli bir düzeyde arabalar bakıyorum. Otomatik olma şartı var, 5 kapılı da olması gerekiyor. Bu şartları şu an sadece Polo GTI karşılıyor. Bende biliyorum arabanın 4-4 lük olmadığını fakat stock olarak binildiği sürece, yetkili serviste bakımı aksatılmadığı sürece bana en doğru gelen arabanın bu olduğunu düşünüyorum. Eylül başı gibi Mercedes’i koyarım ilana, satıldıktan sonra temiz yetkili servis bakımlı, ellenmemiş bi gti bulursam alırım diye düşünüyorum şu an.

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
1 yıl sonra:
Arkadaşlar poloyu ilana koydum güçlü daha sorunsuz daha iyi yol tutan bişey bakıyorum honda 1.5 rs düşünüyorum :D

Honda’yı bildiğim için onu düşünmüyorum :D Ayrıca artık bu sefer son falan demiyorum araba alırken, değiştirmek keyifli, ikizler burcuyum arkadaşlar ben :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım