RB25Det Neo mu yoksa Rb26Det mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ferhanakkan

Asfalt Kurutucu
14 Eyl 2016
46
31
595
29
İstanbul
Arkadaşlar ileriye yönelik bir projem var iki motor arasında kaldım, esas nedeni ikisi arasında tork hariçi temelde çok fark yok gibi. Rb26det daha maliyetli getirtmesi masrafı gibi ondan aralarında rb26deti seçmeye değer mi değil mi verilerle söyleyebilicek biri var mı ?

rb26dett

Elit Apaçi
22 Eyl 2016
50
23
970
Vallaha detayli bir islem yapacaksaniz farkli rb modelleri yada sr modelleri var ama o iki blok arasinda parasi ne olursa olsun rb26dett derim ha bulabilirsen rb26dettr modelinede bi bak derim

ferhanakkan

Asfalt Kurutucu
14 Eyl 2016
46
31
595
29
İstanbul
Vallaha detayli bir islem yapacaksaniz farkli rb modelleri yada sr modelleri var ama o iki blok arasinda parasi ne olursa olsun rb26dett derim ha bulabilirsen rb26dettr modelinede bi bak derim
Sr serisi bence rb yaninda oyuncak:D. Tabi sr larin daha uygun maliyetlere cok guzel guclere gelmeside var. Ama hedef rb serisi. Turkiyede rb25det neo bulmak cok zor degil, rb26det ler biraz daha zor ama rb26detr cok zor bulsam bile maliyeti cok fazla olur

rb26dett

Elit Apaçi
22 Eyl 2016
50
23
970
Ama olsun o maliyete deger bi motor ha getirtebilirsen rbxgt lerde varda onlar en ucuklari

ferhanakkan

Asfalt Kurutucu
14 Eyl 2016
46
31
595
29
İstanbul
O kadarina gerek yok 450 bg gucu saglikli ve onu acik sekilde yukleyebilecegim bir motor istiyorum ondan rb25det neo ve rb26det yeterli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım