Sıfır Otomobil Fiyat/Donanım Teklifleriniz

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Arkadaşlar bende Audi ler için liste fiyatları üzerinden (Euro olan liste fiyatları) aracın modeline göre 4.6-4.9TL aralığındaki bir kur ile çarpılıp, o şekilde fiyat verdiğini duydum. Son fiyat olarak veriliyormuş bu .. mazallah... zaten A3 1.0tfsi lar 34k Euro idi... mevcut kurla çarpamadım :)

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Hilux 2.4L 4x2 Adventure 149,500------------ Alınan fiyat 146.000
Hilux 2.4L 4x2 Adventure A/T 161.200 -----Alınan fiyat 156.000

Bu bana verilen fiyat, babam gitse 2-3 bin daha inerler. Hiç tok satıcı modunda değiller açıkcası, daha düşüğe de verirsek biz daha sonra araç çekemeyiz diyorlar. Yıl sonunu bekleyeceğiz.
Hocam böyle bir reklam çıkıyor ama. Bu kampanya ile mi fiyatlar böyle acaba?
hilux.jpg

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Normal fiyat bu. Ötv indirimi için hurda kovalayacak ne insan gücümüz ne de zamanımız var.

Hocam bir çok bayi kendi hurda araç bulup bertaraf ediyormuş. Zamanında Corolla 1.6 life için 86 bin lira liste fiyatı varken 75 bin liraya satıyorlardı, hurda bulup bertaraf etmek için vekalet alınıyormuş sadece, başka bir işlem yokmuş yazılanlara bakılırsa.
O nedenle sormuştum. :)

mgdedeoglu

Reis
7 Eyl 2016
3,232
9,855
5,320
36
Stuttgart
Hocam bir çok bayi kendi hurda araç bulup bertaraf ediyormuş. Zamanında Corolla 1.6 life için 86 bin lira liste fiyatı varken 75 bin liraya satıyorlardı, hurda bulup bertaraf etmek için vekalet alınıyormuş sadece, başka bir işlem yokmuş yazılanlara bakılırsa.
O nedenle sormuştum. :)
Hımm. Bayinin araç bulduğunu hiç bilmiyordum, bi soruşturayım. Teşekkürler bilgi için l.

kansuvargun

Profesör
8 Eyl 2016
237
259
1,385
34
İstanbul
Şu an bir çok otomobil markası stok yaptı bir miktar, en çok doğuş grubu yaptı bu yüzden liste fiyatlarında uçuk fiyatlar olsa da bayilere gittiğinizde çok farklı fiyatlar ile karşılaşabiliyorsunuz. Ama sene sonuna doğru filoların araç yenileme dönemleri başlar, 1-2 senelik araçları değeri daha düşmeden kiraladıkları şirketlerden alıp piyasaya sürerler. Şirketlere ise aynı arabanın sıfırını verirler. Bundan sonra artık liste fiyatları gerçekçi olacak, çoğu bayinin tamamen sipariş üzerine çalışacağını düşünüyorum.

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,607
18,394
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
1.0 Tsi Dsg Highline Golf
+ Panaromik Cam Tavan
Beyaz ve ya Mavi seçeneğiyle

tamı tamına 150.000 TL. Liste fiyatına bakınca fena durmuyor aslında o_O

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
+ Panaromik Cam Tavan

Oha .. yani gün itibarıyla listeden 60k indirim yapıyorlar öyle mi ?
Bu arada anormal fiyatlar şu anda VW grubunda gözüküyor.. diğer üreticilerin fiyatları bu kadar korkunç değil ... Orta donanımlı, dizel, otomatik Golf ün fiyatı 220k olmuş ... Civic in, I30 un benzer donanımlarının 160-170 olduğu yerde 220 ye Golf satılamaz zaten

mgdedeoglu

Reis
7 Eyl 2016
3,232
9,855
5,320
36
Stuttgart
+ Panaromik Cam Tavan

Bu arada anormal fiyatlar şu anda VW grubunda gözüküyor.. diğer üreticilerin fiyatları bu kadar korkunç değil ... Orta donanımlı, dizel, otomatik Golf ün fiyatı 220k olmuş ... Civic in, I30 un benzer donanımlarının 160-170 olduğu yerde 220 ye Golf satılamaz zaten

Bu verdikleri fiyatlar ya ne kadar korkunç bir durumda olduklarını gösteriyor ya da zamanında millete çooook sağlam geçirdiklerini.

Mehmet55

Profesör
8 Eyl 2016
255
361
1,395
Marka
Opel
Öyle 50 60 bin lira indirim olduğunu hiç sanmıyorum. Döviz kuru düşükken stoklanan arabalardır onlar. Böyle denk gelen arabalar varsa şu aralar alınır. Bir kaç aya bu stoklar bitince mumla ararız o fiyatları da.

ozkokelii

Profesör
15 Kas 2017
191
267
1,335
26
Isparta
Bir markanin otomobilini incelemek istedigimiz zaman ilk yaptigimiz is web sitesine girip donanimlarina bakip sonra da fiyatlarina bakmaktir. Bazi markalar site konusunda hic basarili degilken bazilari son derece basarili, ayrica bazi markalarda bayiye gidip teklif aldiginizda cok az indirim olurken bazilarinda otomatikmen buyuk indirimler aliyorsunuz. Benim burada sizlerle birlikte yapmak istedigim olaya gelirsek, yakin zamanda aldiginiz arac tekliflerinin fotografini bizlerle paylasmaniz. Oncelikle teklifi ne zaman aldiginiz, daha sonra donanimi ve aldiginiz pazarliksiz fiyat teklifini burada paylasirsaniz sifir otomobil almak isteyenler icin eminim iyi bir rehber olacaktir. Ayrica teklifi hangi il ve bayiden aldiginizda cok onemli, fiyatlarda buyuk degisiklikler olabiliyor. Oncelikle ben birkac ornek atarak baslayayim. Teklifi ne zaman aldiginiz kesinlikle cok onemli.

Not: resim yuklemek icin https://hizliresim.com sitesini kullanabilirsiniz.

Gectigimiz hafta sonu aldigim birkac teklif:

Audi A4 1.4 tfsi stronic(2017), dogus oto cankaya, 20 ocak 2018 :

Design paket, su an gozuken en dolusu, fakat dynamic paket en bosu olmasina ragmen opsiyon olarak dynamictekintum donanimlari koyuyorlar, sadece jant ve tampon farki oluyor, arada zaten 3 bin lira gibi kucuk bir fark oluyor.

Mercedes-Benz C180 9gtronic Comfort(2017), 20 Ocak 2018, konya yolu mercedes koluman

%1 ekstra meslek indirimi ile aldigimiz teklif 199.500
HONDA CRX

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım