Skyline yardim

Bu kosullarda seciminiz ne olurdu?

• Kullanılan toplam oy
    58
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Feridun

Profesör
24 Ara 2017
185
678
2,135
Ankara - Almanya
Marka
Nissan
Yurt dışındaki değer kaybını göze alarak temiz ve stock olmak şartıyla R34 diyorum eğer bu şartlarda değişiklik olursa R35 almamak için de bir neden yok özellikle R35 her ne kadar abartılsa da şu an daha hala bir çok süper araba diye geçinen araçtan daha hızlı.
r34 un deger kaybetdigini hic gormedmi tam aksine deger kazaniyor e30 m3 misali

Goktug

Profesör
Destekçi
9 Eyl 2016
512
562
1,770
24
Başlığı görünce waow oldum. Önce bi kalbim sıkıştı millet R34 ve R35 arasında kalıyor. Biz tüpdemi benzindemi gazlasak diye düşünüyoruz. Sonra yorumları okudukça daha fena oldum. Bana Skyline hediye etmek isteyen varmı :D :D Konu dışı: Bi kız gelip Skyline hediye etse ben evlenirim onunla :D. Bence R34 efsane her otomobilcinin hayali iyi durumda ise RB26 dett motorun sesini dinleyerek hatta sese gerek yok şöyle kaputu açıp kahvemi alır izlerdim saatlerce.

Bwaapshh

Profesör
19 Ara 2016
90
202
1,110
Ankara
r34'ün hiç bir açıdan üzeceğini sanmıyorum. benim de hayalimdir bu beyefendi ( z-tune <3 )

Skyline_r34_z_tune_012.jpg

Kim?

Panpa
15 Eyl 2016
1,025
1,996
2,770
Marka
Subaru
Bence R35, teknolojinin nimetlerinden yararlanılmalı hele launch control boyun kırar :) 4 çeker ile viraj almak müthiş olur. Önde çarpan 6 kalp ile güvenli gazlamalar :)

OnurOkullu

Profesör
4 Eki 2016
153
364
1,585
İstanbul
Marka
BMW
Dediğin gibi avrupa'da sıfır araçlarda kontağı çevirdiğin andan itibaren 20.000€ kayıp demek,parça maaliyetini falan geçiyorum zaten.Hazır bulmuşsun yıllandıkça güzelleşecek bir JDM direk yapıştır Feridun abi :D

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,289
1
9,442
4,970
kocaeli
Reyize katiliyorum . Hâlen uretimde olan R35 e her zaman binebilirsin fakat R34 'e binme firsati her zaman elinde olmaz .

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,026
7
51,358
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
gerçekten bulunmaz bir nimet. japonların otomotiv endüstrisine en büyük armağanlarından biri r34 diye düşünüyorum. r34 almanın hiç bir mantıksız yanı yok ve faydası çok bence. şuna bir bakar mısınız? <3

Bu sayılmaz, eksantrik derecesiyle oynanmış bunun. Stock hali daha da tatlı ses veriyordur. :) (bu saatte eksantrik imlasını düzeltene kadar canım çıktı, bu mesaja saygı bekliyorum :p)

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
Avrupa' da sıfır araçtan edilecek zarar ikinci eli çöpün yanına koymakla aynı sanırım.
Duygusal bir model olarak bakmazsak, ki bu çok zor; R34' ün olası durumlarda ettireceği masraf, R35' in ikinci elinden edilecek zarardan daha az olacaktır bana göre.
He şimdi duygusal bakalım. Tabii ki R34. :D

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Türkiye de hiç R34 yok değil mi,koleksiyonerlerde veya trafikte?
Ben duymadım sadece bir ara gelmiş gitmiş yurt dışından gurbetçiler vasıtasıyla, internette haberleri var.:DOnun haricinde bizim komşumuzun oğlunda R32 var ama o da bildiğim kadarıyla GT-R değil, park halinde ilk gördüğüm gün dibim düşmüştü tansiyon fırlamıştı, sağdan direksiyonlu bir model ve Mersin'de gümrükten çıkarmışlar araç şu an Ankara'da ve R32'yi R34'ten daha fazla seven birisi olarak çok hoşuma gitmişti, belki o da Türkiye'de tektir.

Feridun

Profesör
24 Ara 2017
185
678
2,135
Ankara - Almanya
Marka
Nissan
Türkiye de hiç R34 yok değil mi,koleksiyonerlerde veya trafikte?
Turkiyede resmi kayirli r34 yok. Bir ara ist da var diye bir soylenti cikti hatda cok sevip saydigim birisi gordugunu soyledi baya yillar once. Fakat suandaki durumu hakkinda kesin bilgi sabini degilim ( kimisi sehir efsanesi diyor kimisi gordugunu soyluyor orta yaslarda birinde oldugu ve araci satmak istemedigini duydum arac siyah v spec)R32 gtr ankarada var turan beyde. Adanada sanirim veya mersinde misafir plakali 32 vardi fakat gtr mi degilmi bilmiyorum. Antalyada beyaz gtr 33 var. Edirnede gtst r33 var ( mersinde kaza yapan gri arac ) gurbetci olarak bulent bey getirmisti 2006 yillarinda mavi. Sonra bir kac sene once cagri arkadasimiz getirdi antalya tarafinda 1 sene kaldi kalmadi geri gitdi. Ve cok eskiden gumball etkinliginde gri geldi ve geri gitti. kibristan ogrenci bir arkadas adana mersin tarafina gelmis ve oda geri gitmisti. Gecen sene sanirim ankaradaya gtt gelmisti ingiltere plakali oda gitdi. ankarada elcilik arabasi olarak kullanilan 33 vardi yanilmiyorsam 4 kapi beyaz. Normal skyline serisi arada tek tuk cikiyor fakat gtr olarak turkiyede 1 adet 32. 1 adet 33 var. Aklima gelen bunlar simdilik.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım