Sohbet-Geyik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HenLeys

Profesör
9 Eyl 2016
85
63
1,010
@utku.demir reisin instagramdan gördüm sinan abinin içinde kocaman bir motorcu var :D @sinan abi ne zaman alıyosun motoru ? Bak sezon başlamadan al bi 150-200lük takılırsın. Bu arada motosiklet başlığı çok cansız bi renk gelsin konusalım burada.

HenLeys

Profesör
9 Eyl 2016
85
63
1,010
Bizim de annebaba izin vermiyor. Zor işler bunlar hayırlısı tabi. Bu forum çok cansız ama az canlandıralım

14 Kas 2016
173
419
1,535
Bursa
Hort :p

Otopark gibi bir site lütfetmiş motosiklet bölümü açmış, varsın aktif olmasın içeriği :) Bu bile yeter, her zaman her yerde farklısın O.P.

Aile değil de eşi ikna etmenin en etkili yolu ona; 'birlikte bincez ki? hiç yalnız binmiycem, için rahat olsun' demek. :)

Tabi bu işin sonu zamanında ebeveyne ders çalışçam yea diye binbir dalavereyle kandırıp aldırdığımız, ama oyundan başka bi iş yapmadığımız bilgisayarlar gibi olacak orası ayrı, çaktırmayın.

Son düzenleme:

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,534
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Valla ben aileyi ikna edemedim. Kaldı ki babam gençliğinde java pilotuymuş :p Nişanlıyken annem düşmüş o yüzden veda etmiş motorlara bana da izin vermediler ehliyeti alamadım, kullanamıyorum

HenLeys

Profesör
9 Eyl 2016
85
63
1,010
Oo benim baslık canlanmış. Bence sinan reiste uzun yolcu havası var böyle r1200gs filan iyi gider tabi bunlarla baslanmaz gerçi utku ve aytek reis var onlar yol gösterir. Ben de kısmetse para biriktirip yazın baslamayı düşünüyorum ama daha ekipman parası dısında para biriktiremedim :D Bunun ehliyeti,eğitimi ve motoru için de para lazım. Büyük ihtimalle bi yaz daha beklerim gibi geliyor ama hayırlısı :D

14 Kas 2016
173
419
1,535
Bursa
Bahçeli eve geçmedikçe hayatımda 2 tekerin yeri artık zor gibi duruyor. Motosiklette en çok neyi özleyeceksin diye soracak olursanız da EHTENİR diyorum. Bu müthiş aletin her motosiklette ayrı gizemli bir yerde bulunması, sağladığı avantajlar, en çok da kendi kendine motoru viraja yatırabilme özelliğini seviyorum.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,534
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
giphy.gif

Yaşayan motosiklet mi oluyo bu :D :D

HenLeys

Profesör
9 Eyl 2016
85
63
1,010
Hayırlısı ben 600rr a gelene kadar çok bekledim zamanla oluyor herşey. İnşallah gönlündeki motoru alırsın :)
Kaç yaşındasın hocam 600rr gibi makinalara belli bi olgunluğa gelinmeden binilmemeli diye düşünüyorum. 18 yaşında biri olarak da 3-4 yıl motor kullansam bile 250cc nin üstüne çıkmam gibi geliyor

HenLeys

Profesör
9 Eyl 2016
85
63
1,010
600rr a binmek için zaten öyle bi tecrübe lazım. Ben de işte 125-250 bakıyorum bi şeyler ama aile karsı olunca kendi paramla halletmem gerekiyor böyle de uzun sürecek gibi

HenLeys

Profesör
9 Eyl 2016
85
63
1,010
Suan ekipman parası var yaza kadar biraz daha birikirse düşünüyorum ufak bi şeyler. Bizimkiler de ısınırsa zamanla belki yardımcı olurlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım