KAPALI Spor Araba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sungur@ua

Asfalt Kurutucu
22 Ara 2016
20
8
595
Herkese merhaba saygıdeğer otopark takipçileri. Uzun zamandır mesajlarınızı takip ediyorum bu yüzden sizin fikir ve görüşleriniz benim için önem taşıyor. Sizden araba tavsiyesi istiycem. Şimdi ben üniversiteye geçtim. Güzel de bir üniversite de okuyorum. Ve dolayısıyla babamın araba sözü konusu oluyor. Fakat ben geçen yıl yani lise son sınıfta Erzurum da 1 yıl boyunca 2007 model 1600 cc 156 bhp düz vites VW golf kullandım. Şu anda beni İstanbul trafiğinde üst seviyeye taşıyacak bir otomobil tavsiyesi istiyorum. Ama aynı zamanda bende spor otomobil tutkusu var. Yani Porsche'nin İntercity Park da ki eğitimlerine katılıp pistte yüksek hız da sürmek istiyorum arabamı. Yani dolayısıyla güçlü bir otomobil istiyorum. Bunun yanında 3-4 yıl sonra üniversiteyi bitirince Bmw m4 veya 911 turbo s den birini binmeyi düşünüyorum yani bu sizin önereceğiniz araç dediğim bu iki oldukça güçlü arabaya bir hazırlık niteliğinde olsun. Yani 3-4 yıl sonra pistte m4 veya 911 turbo s ile gazlarken sıkıntı çekmiyim. Size zahmet bana bu kriterleri sağlayan bir otomobil önerin. Başta da dediğim gibi sizin fikriniz benim için oldukça değerli. Cevabınızı bekliyorum. Iyi gazlamalar. (Not: Şanzıman otomatik veya manuel olabilir, fiyat sınırlaması yok)

Son düzenleme:

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,534
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Hocam o karanfilin tadı, tütünlerin ne kadar kaliteli sıkıştırıldığı, çekerken çıtır çıtır etmesi, çok güzel bir koku bırakması.. sigarada nirvanalardan biri yani.
Tabii ki kardeşim ben bir kaç haftada bir djarum alırım mutlaka, keyif sigarası..

Oha lise dershane günlerim geldi aklıma, arkada bi tekel vardı sağolsun dal satıyodu bunu bi de :D :D

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,534
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
spor araba başlığını görünce bir bakıyım dedim sigara konuşuluyor. 1.sayfaya döndüm,baktım. sebebini anladım.. allah kimseyi sınırsız parası olup forumda araba tavsiyesi istemek zorunda bırakmasın. bu kadar mı vizyonsuzsunuz be abicim.

Dursun Özbek vizyonu bu işte, Altında Galatasaray Spor Kulübü var ama wcde taraftarla konuşup fermuarını kapatırken videon var. La forumda bile dursuna sövecek bahane buldum puuuu

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Hocam o karanfilin tadı, tütünlerin ne kadar kaliteli sıkıştırıldığı, çekerken çıtır çıtır etmesi, çok güzel bir koku bırakması.. sigarada nirvanalardan biri yani.
Tabii ki kardeşim ben bir kaç haftada bir djarum alırım mutlaka, keyif sigarası..
Cenk bu yazdığını yeni gördüm
öyle bir yazmışsın ki ilk fırsatta denemek istiyorum bundan efsane canım çekti
Hangi paketten alayım bulursam onu da bi yaz hele

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,534
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
yav hiç sorma konuyu ilk görenlerden biriyim ben
troll yapmayacam diye söz verdim kendime konuyu p*ç etmeyeyim dedim
bi baktım insafsızca bensiz 3 sayfa troll yapmışlar

Başlığıda bi merakla açtım he hayaller diye başladım konuyu okumaya, ilerledikçe gerçeklere doğru geldim :D :D

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,211
45,803
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Cenk bu yazdığını yeni gördüm
öyle bir yazmışsın ki ilk fırsatta denemek istiyorum bundan efsane canım çekti
Hangi paketten alayım bulursam onu da bi yaz hele
Ben beğeniyorum vallahi hocam, çok hafif bir sigara değildir ama zaten zevk için içilir. Öyle düzenli olarak içilecek cinste değil pek. Djarum black diye geçer, bir kaç yorum öncesinde görselini koymuştum tavsiye ederim :)

Son düzenleme:

hollandali

Profesör
9 Eyl 2016
75
51
1,010
o fiyatta ne alsan iyi burda insanlar makul fiyatlara en iyisini alabilmek icin kasiyor. o fiyat seviyesinde seni tatmin etmeyecek 1 tane arac yok zaten al birini kullan sıkılınca degistir yada koleksiyona basla simdiden takil. tatli canini yorma boyle sorularla al hepsinden bir tane garajda bulunsun. Yani agir troll oldugun herhalinden belli para sorun degilse neden dusunuyorsun bunu diye sorarlar adama.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım